ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

header-ad

185 тисяч доларів: така ціна життя молодої прикарпаткиМар’яна Чуловська у 24 роки дізналася, що її життя може обірватися через діагноз лімфома Ходжкіна, проте вже два роки дівчина бореться з цією хворобою і не має наміру здаватись, але їй потрібна фінансова допомога від небайдужих людей.

Про це повідомляє ТСН.

"21 квітня 2017 року я прийняла 1-й блок хіміотерапії, в загальному прийнято 12 блоків (6 курсів) хіміотерапії та променеву терапію, яку закінчила в лютому.

Всі етапи лікування відбулись завдяки допомозі друзів, колег, добрих та небайдужих людей.

Динаміка була позитивною. Моєму щастю не було меж, адже ж немає нічого важливішого, коли ти добре почуваєшся, маєш сили щоб вийти на вулицю, зустрітися з друзями, коли нічого не болить і коли не треба їхати на чергову хіміотерапію", - каже дівчина.

Але найперше ж контрольне обстеження показало, що поліпшення тимчасове і боротьба мусить тривати, бо пухлина знову почала рости.

"За консультацією я звернулася в турецьку клініку, яка готова мене прийняти на лікування, лікарі сказали, що в мене є всі шанси на повне одужання, але потрібна дуже велика сума, яка є непосильною для моєї сім’ї, бо всі кошти уже витрачені на попереднє лікування.

Клініка виставила рахунок в 185, 800$. Дуже прошу Вас допомогти і дати шанс на щасливе повноцінне життя без болю та страждань, спричинених хворобою. Допоможіть отримати необхідне лікування", - просить Мар’яна.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк - 5168 7573 3838 1173 (UAN)

4149 4991 1263 4017 (USD)