ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

12-13 червня в Івано-Франківську запрацює центр масової вакцинації

Департамент охорони здоров`я облдержадміністрації інформує, що 12 червня в Івано-Франківську відкривається перший центр масової вакцинації населення проти COVID-19. Він функціонуватиме на базі спортивного комплексу Івано-Франківського національного медичного університету (вул. Целевича, 34) з 10:00 до 16:00 год.


Центр працюватиме  у вихідні дні. В ньому  щеплюватимуть громадян, які записалися до листа очікування вакцинації проти COVID-19 в додатку чи через сайт "Дія", або через контакт-центр Міністерства охорони здоров’я. Також  вакцинуватимуть тих, кого на вакцинацію попередньо запросили телефонним дзвінком. Орім того, щепитися зможуть всі охочі.


Вакцинація в центрі відбуватиметься із дотриманням усіх санітарних та протиепідемічних вимог. У центрі передбачені місця для внесення даних, проведення щеплення та очікування після нього. 


Обирати вакцину у масових центрах вакцинації не можна. Буде доступна та вакцина, яка є в наявності в Україні. Зокрема будуть використовувати вакцину CoronaVac, вироблену компанією Sinovac.


Як зазначається, пілотні центри вакцинації відкривають, щоб відпрацювати алгоритм масової вакцинації у великих приміщеннях.


Нагадаємо, з 11 червня у Коломиї розпочалася вакцинація другою дозою вакцини від COVID-19.


До теми: В Україну доставили ще 66 690 доз Comirnaty/Pfizer за кошти державного бюджету