ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

11 вихідців з Прикарпаття потрапляють до парламенту Верховної Ради. СПИСОК

В Україні завершується підрахунок результатів голосування до нової Верховної Ради. За списками партій та мажоритарними округами до парламенту потрапляють 11 вихідців з Прикарпаття. 

Наразі відомо, що в одномандатних округах Івано-Франківщини перемогу здобули Оксана Савчук(Івано-Франківськ), Ігор Фріс (Галич та Тисмениця), Едуард Прощук (Калуш і Рогатин), ймовірно Олександр Матусевич (Долинщина і Рожнятівщина), Зіновій Андрійович (Надвірнянщина та Яремчанська міська рада), Андрій Іванчук (Коломийщина), і скоріш за все Володимир Тимофійчук(Снятинщина, Верховинщина, Косівщина).

Зокрема у списку “Слуги Народу” є троє представників області. Під №52 партії проходить Олег Марусяк – 50-річний підприємець з Калуша.

№ 72 – екс-депутат від “Партії регіонів” в обласній раді, 46-річний бізнесмен Роман Мулик з Івано-Франківська.

Пощастило і Олені Вінтоняк, яка під номером 117 теж потрапляє до парламенту (скоріш за все “Слуга Народу” заведе у ВР 124 “списочника”). Їй 40 років, на сайті ЦВК вказано, що працює юристконсультом у ФОП “Мулик Роман Миронович”. Нагадаємо, напередодні президентських виборів Вінтоняк представляли як лідерку “Зе!Команди” на Івано-Франківщині.

Опосередковано представником Прикарпаття також можна вважати Олега Синютку, який потрапив у Верховну Раду під 9 номером списку “Європейської Солідарності”. Він навчався у ПНУ імені Стефаника, був заступником міського голови та депутатом Івано-Франківської обласної ради. Потім перебрався у Львів, де став віце-мером і з 2014 до червня 2019 очолював Львівську ОДА.

А от у прохідних місцях списків “Опозиційного блоку – за життя”, “Батьківщини” та “Голосу” вакансій прикарпатцям не знайшлося.

Читайте також: Андрій Іванчук переміг на виборах по 88 округу: ЦВК опрацювала 100% протоколів

Нагадуємо: ЦВК опрацювала 33% протоколів: у Раду проходять 5 партій