ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

1000 доларів США за тимчасову непридатність до військової служби: на Прикарпатті затримали голову ВЛК. ФОТО

35-річний заступник директора районної лікарні, а водночас і голова військово-лікарської комісії районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки видавав військовозобов’язаним чоловікам завідомо неправдиві довідки. Відтак сприяв незаконному перетину через державний кордон України. Злочинну діяльність фігуранта викрили слідчі Слідчого Управління ГУНП в Івано-Франківській області спільно зі співробітниками УСБУ в Івано-Франківській області. Процесуальне керівництво у справі здійснює Івано-Франківська спеціалізована прокуратура у сфері оборони Західного регіону.

Під час досудового розслідування було встановлено, що 35-річний медик організував схему видачі військовозобов’язаному чоловіку довідки військово-лікарської комісії щодо тимчасової непридатності до служби за станом здоров’я. Задля цього він фіктивно оформив чоловіка на стаціонарне лікування. Ця неправдива довідка надавала військовозобов’язаному право виїзду за кордон. Обійшлась вона йому у 1000 доларів США . Саме такий хабар отримав посадовець, а опісля був затриманий поліцейськими у порядку ст. 208 Кримінально-процесуального кодексу України.   

 

Чоловіку повідомлено про підозру за фактом одержання неправомірної вигоди службовою особою та сприянні незаконному переправленню осіб через державний кордон України. Йдеться про ч. 3 ст. 368 та ч. 3 ст. 332 Кримінального кодексу України.

 

 Суд обрав міру запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою із правом внесення застави.

 

 Наразі правоохоронці встановлюють інших осіб, причетних до злочинної діяльності, а також перевіряють причетність затриманого до вчинення інших аналогічних злочинів.

Поліція Івано-Франківської області