ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

10 школярів з Коломиї стали призерами ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту дослідницьких робіт МАН

10 школярів з Коломиї стали призерами ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту дослідницьких робіт МАН.

Про це у фейсбук повідомив міський голова Богдан Станіславський.


Мала академія наук України - це об'єднання школярів та їхніх вчителів, де юні дослідники роблять свої перші кроки як науковці. Не перший десяток років активну участь у розбудові академії беруть коломийські вчителі та їх вихованці. Плодами цієї роботи є щорічні перемоги наших молодих науковців у конкурсі-захисті дослідницьких робіт.Як зазначається, цьогоріч вже відбувся ІІ (обласний) етап конкурсу. На ньому учні наших освітніх закладів здобули 10 призових місць, 5 з них представлятимуть Коломийську громаду на всеукраїнському рівні.

"Безперечно це великий успіх, який би був неможливий без невтомної праці школярів та їх вчителів-наставників", - наголошує міський голова.

Призерами ІІ етапу стали:І місце:

- Атаманюк Олег, учень 11-А класу Коломийського ліцею №4 імені Сергія Лисенка, науковий керівник Гриджук В.Д., з роботою «Гонконг у геополітичному просторі АТР: реалії та перспективи автономії у складі КНР»

- Волощук Ольга, учениця 11-А класу Коломийського ліцею імені М.Грушевського, науковий керівник Гриджук В. Д., з роботою «Концепт довіри в сповідальному слові покоління Z (за циклом новел «Сповідь у просторі відсутності довіри»)

- Назарук Вікторія, учениця 11-А класу Коломийського ліцею імені М.Грушевського, науковий керівник Гриджук В. Д., з роботою «Особливості психологічного впливу соціальних мереж на ментальну активність учнівської молоді покоління Z»

- Олексюк Любомир, учень 11 класу Коломийського ліцею №9, науковий керівник Гургула Г. Я., з роботою «Комбінована фото- та термоелектрична система енергозабезпечення малопотужних пристроїв у місцях з відсутністю електромереж»

- Семків Анна, учениця 9 класу Коломийського ліцею №9, науковий керівник Кушка Н.Й., з роботою «Дослідження фізико-хімічних показників якості меду».ІІ місце:

- Колотило Олександра, учениця 11-Б класу, Коломийського ліцею імені М.Грушевського, науковий керівник Гриджук В. Д., з роботою «Хронотопи зустрічі і спокутування в романі Е.Е.Шмітта «Євангеліє від Пілата» (інтерпретаційна модель легендарно-міфологічного матеріалу у дискурсі після-постмодерністичної поетики).ІІІ місце:

- Бачинський Денис, учень 10 класу Коломийського ліцею №9, науковий керівник Плекан Т.М., з роботою «Внесок еміграції українців у процвітання США»

- Гавриленко Олексій, учень 9-В класу Коломийського ліцею 9, науковий керівник Денисюк Л.В., з роботою «Історичний слід ЗУНР в історії міста Коломиї в період 1918-1919 рр.»

- Лукінчук Владислав, учень 10-В класу Коломийського ліцею №9, науковий керівник Зіміна Е.В, з роботою «Архетип Змія та його функціональні особливості у романі С.С.Мінаєва «Dyxless: повість про несправжню людину»

- Міхневич Христина, учениця 9-Б класу Коломийського ліцею №3, науковий керівник Данилюк Г.Д., «Портативний зарядний пристрій для смартфонів на основі сонячної батареї»."Дякую учням та їх вчителям за ці перемоги. Ви ще раз довели, що Коломия - це великий освітній та науковий центр. Маю надію, що наші юні науковці й надалі будуть нашою гордістю", - йдеться у дописі.