ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

10 гірсько-штурмовій бригаді відвезли з Коломиї на передову тринадцять дронів. ФОТО

Сьогодні міський голова Богдан Станіславський разом з народним депутатом Андрієм Іванчуком,   головою Фонду підтримки 10 ОГШБ Олександром Тарасюком, депутатом міськради Ігорем Ільчишиним та Віктором Гушем завітали до коломийських «едельвейсів» в зоні бойових дій, щоб привітати їх з днем бригади. Також "едельвейсам" передали тринадцять дронів з повним комплектуванням. Про це мер повідомив на своїй сторінці у фейсбуці.
"Якщо детально, то ми передали три дрони DJI Matrice 300 та 10 дронів DJI mavic 3. Тепер наші захисники мають ще більше можливостей щоб виявляти та знищувати ворога. Придбали цю техніку за кошти громади, це рішення підтримали і депутати і члени виконкому.
До десятки приїхав разом з Андрієм Іванчуком, Віктором Гушем, Олександром Тарасюком та Ігорем Ільчишиним. Разом привітали наших захисників з днем бригади. Також привітав бійців грамотами та відзнаками міського голови.
Ми дякуємо нашим військовим, зокрема й «Едельвейсам» за те, що боронять всіх нас. І Коломийська громада буде робити все можливе, щоб допомогти захисникам", - йдеться у дописі.