ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

Як проходитиме дезінфекція громадських місць у Коломийському районі

У зв’язку з посиленням карантинних заходів, обов’язковим пунктом для громад стала дезінфекція громадських місць.

Про те, як цей процес відбувається в районі, журналістам «Дзеркала медіа» розповів голова Коломийської районної державної адміністрації Любомир Глушков.

«Кожна сільська рада проводить заходи, які вона вважає необхідними на території своєї місцевості. Цього тижня ми замовили 11 тонн дезінфікуючого засобу й очікуємо поставки», - розповідає пан Любомир.

Відповідальними за дезінфекцію є сільські ради. Кожна громада замовляла стільки концентрату, скільки їм було потрібно. Підприємства доставлятимуть засоби дезінфекції з Калуша.

Любомир Глушков також запевнив, що підприємства й установи в Коломийському району дотримуються карантину, а щодо людей – є відповідальні, а є - не дуже.

«Ми закликаємо залишатися вдома та без потреби не потрапляти в місця скупчення людей. Якщо нещодавно повернулися з-за кордону – самоізолюйтеся на два тижні, щоб не піддавати ризику своє оточення. Якщо ходите на роботу - щоденно вимірюйте температуру. В разі підвищення – залишайтеся вдома, попередивши телефоном свого керівника. Обов’язково зверніться за консультацією до сімейного лікаря. Медик телефоном пояснить, як діяти в такій ситуації», - нагадує чиновник.

Фото ілюстративне

До теми: У Коломиї триває дезінфекція багатоквартирних будинків

 У Городенці продовжують дезінфікувати громадські місця. ФОТО