ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

Від військової ролі у фільмі - до справжньої війни: історія актора з Коломиї Сергія Лефора. ВІДЕО

Уродженець Коломиї, актор театру і кіно Сергій Лефор навіть не міг уявити, що набутий військовий досвід під час підготовки фільму “Позивний Бандерас”, стане йому у нагоді.

З початку війни він допомагає українським воїнам: доставляє спорядження, збирає кошти та ремонтує для бійців техніку тощо. “Волонтерство – це мабуть перше, що я міг зробити у важкий для країни час”, - зазначає він. Сергій вже мріє про театр, хоче грати, але не може собі цього дозволити, адже війна не закінчилась.

Детальніше дивіться у сюжеті Телеканалу "Новий Чернігів":

А 24 травня на сторінці Сергія у фейсбуці з'явилися фото від Влада Спешилова з повідомленням про те, що Сергій пішов служити в ЗСУ.

"Сергій не мав жодного військового досвіду, хіба що рахувати його ролі. Якщо не дивилися «Позивний «Бандерас», - раджу. Нині Сергій служить у лавах ЗСУ.
Все почалося з волонтерства. Він повіз допомогу хлопцям з ТРО, а далі мав короткий діалог із командиром:
- Ти де?
- Ніде, волонтер.
- Будеш зі мною?
- Буду!
- Скільки? До кінця?
- До кінця війни!
От так от просто, без вагань, у мить.. Він із актора перетворився на військового. Я не знаю, де в людині може взятися стільки енергії. Він невгамовний: встигає виконувати накази «Кобмата» і десь винаходити час на волонтерство.
Помітили, як органічно в ньому поєднались міць та посмішка?" - йдеться у дописі.
 
 
Довідка "Дзеркала": Сергій Лефор  народився 10 жовтня 1991 року в Коломиї. Після закінчення Коломийської СШ №1 навчався у Коломийському індустріально-педагогічному технікумі, згодом закінчив Інститут мистецтв Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника. Працював у Коломийському драматичному театрі ім. І. Озаркевича. Від 2017 року працює в Чернігівському обласному академічному музично-драматичному театрі ім.Т.Шевченка.
 
 Підписуйтесь на нас у FacebookТelegram та Instagram, щоб отримувати перевірені й оперативні новини.