ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

Від рівня вакцинації педагогічних працівників залежатиме формат навчання у школах, - голова Івано-Франківської ОДА


На цьому під час онлайн-наради з керівниками структурних підрозділів облдержадміністрації, територіальних підрозділів центральних органів влади, головами райдержадміністрацій та територіальних громад області наголосила голова обласної державної адміністрації Світлана Онищук, інформує пресслужба ОДА.«Протягом кількох останніх тижнів в Україні і області зокрема спостерігається тенденція до збільшення кількості нових випадків захворювання на COVID-19. За епідеміологічними показниками, вже наступного тижня існує ймовірність переходу Прикарпаття до «жовтої» епідеміологічної зони, що призведе до певних обмежень, - зазначила керівниця області. - Так, заклади галузі освіти будуть змушені перейти на дистанційну форму навчання, позаяк ключовою умовою для проведення звичного режиму освітнього процесу є вакцинація понад 80 % усіх педагогів».
Зазначалося, що на сьогодні в області провакциновано 29 відсотків вчителів. 15 шкіл на Прикарпатті імунізували понад 80 % освітян.«Щоб діти навчалися у звичному режимі, а процес навчання був якісним, закликаємо вчителів до вакцинації», - наголосила Світлана Онищук.

Директор департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Ігор Дмитренко повідомив, що на сьогодні в області провакциновано близько 10 відсотків жителів. «За минулий тиждень в області провакциновано понад двадцять тисяч прикарпатців. Щоб підвищити рівень вакцинації вчителів, в області організовується робота мобільних груп із імунізації, які проводитимуть щеплення безпосередньо у школах».


Нагадаємо, що за останню добу в області на COVID-19 захворіли 58 осіб, одна людина померла. За минулий тиждень відсоток виявлення нових випадків захворюваності зріс на 45 у порівнянні з попереднім тижнем. Також хворобу почали дедалі частіше діагностувати серед дітей дошкільного та шкільного віку.