29 червня – день народження Любомира Бордуна. З ініціативи його сім'ї та колег сьогодні на фасаді управління освіти відкрили пам'ятну дошку. До заходу також долучився міністр освіти Оксен Лісовий, який важливими словами підтримав не тільки рідних, а всю громаду, повідомив міський голова Богдан Станіславський.
"Біль за втратою Любомира, як і за всіма, хто загинув, боронячи Україну, не мине ніколи. Час не вилікує ці рани. Ми не забудемо. І в їхню світлу пам'ять будемо робити все можливе, аби Україна стала такою, якою її хотіли б бачити наші герої", - йдеться у дописі.
![](../../../../images/general/2023/06/29/20230629140019-2806.jpg)
![](../../../../images/general/2023/06/29/20230629140004-6800.jpg)
![](../../../../images/general/2023/06/29/20230629135951-6956.jpg)
![](../../../../images/general/2023/06/29/20230629135936-6715.jpg)
![](../../../../images/general/2023/06/29/20230629135921-5054.jpg)
![](../../../../images/general/2023/06/29/20230629135907-7202.jpg)
![](../../../../images/general/2023/06/29/20230629135853-8368.jpg)
![](../../../../images/general/2023/06/29/20230629135835-5970.jpg)
![](../../../../images/general/2023/06/29/20230629135821-9446.jpg)
![](../../../../images/general/2023/06/29/20230629135807-5563.jpg)
![](../../../../images/general/2023/06/29/20230629135752-5331.jpg)
![](../../../../images/general/2023/06/29/20230629135736-8065.jpg)
![](../../../../images/general/2023/06/29/20230629135721-1669.jpg)
![](../../../../images/general/2023/06/29/20230629135706-6652.jpg)
![](../../../../images/general/2023/06/29/20230629135652-9779.jpg)
![](../../../../images/general/2023/06/29/20230629135637-6829.jpg)