ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

ТРЦ “Прут” - нові можливості для місцевих підприємців Прикарпаття. ФОТО

Найбільший торгово-розважальний центр “Прут” у Коломиї продовжує ремонтні та будівельні роботи, а підприємці готують до запуску свої магазини.

ТРЦ «Прут» – це наймасштабніший торговельний об’єкт у Коломиї, який дає можливість як для місцевих бізнесів, так і для підприємців з інших регіонів України, перемістити свої проєкти, які постраждали від ракет та російських окупантів.


Це понад 20 000 м кв. комерційних приміщень, які вміщують: магазини, офіси, ресторани, готель, фуд-корт, розважальний сектор, супермаркет української мережі “Сільпо”, кінотеатр, фітнес-центр та інше. Тож нові робочі місця для жителів Коломиї та району забезпечені.

На внутрішній території комплексу завершують роботи з запуску паркінгу, який вміщатиме близько 300 автомобілів. Окрім того, тривають будівельні роботи частини корпусу під супермаркет, де і буде розміщено всеукраїнську мережу “Сільпо”.

Як повідомляє адміністрація ТРЦ “Прут”, є доступними лоти під ресторан / фуд-простір / кав’ярні. Також відкриті до пропозицій щодо облаштування дитячих розважальних закладів та готелю.

 

 

 “Сьогодні складно спрогнозувати, яким буде потік відвідувачів, але ми і наші підприємці, які розміщуються в ТРЦ, прийняли рішення почати роботу, тому що необхідно підтримувати працівників, економіку та країну загалом. Ми хочемо дати змогу бізнесам та компаніям, які постраждали від російського вторгнення, переїхати  і розпочати нове життя у писанковому місті. Зараз потрібно працювати, а відкриття зі святкуванням зробимо після перемоги, — розповідає керівництво «Пруту».

Нагадаємо, нещодавно у ТРЦ “Прут” вже запрацював магазин “Акваріум”, а також вже тривалий час активно працює мережа м’ясних магазинів “Раківчицькі ковбаси” та “Акордбанк”.

«Це дуже важливий об’єкт для нашого міста, який може реально допомогти нашій державі сплаченими податками і тим самим допомогти нашій армії. Адже, за розрахунками міжнародних організацій, щоб забезпечити тільки одного військового, потрібно щонайменше 12 цивільних. Тому нашим ключовим завданням є відновлення стійкого економічного життя в тилу. Адже основою української економіки є бізнес та звичайні люди. Тому, хто має можливість працювати, то однозначно потрібно це робити, адже це шлях, який веде нас до перемоги», — зазначає дирекція ТРЦ.

 На вигідних умовах доступна продаж та оренда під магазини, ресторан, заклади харчування, салони краси та медичні установи, готель тощо. Детальніше звертайтесь у відділ продажу та оренди за номером 0684545792.