ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

Судова охорона Прикарпаття починає працювати з бодікамерами

З 21 липня співробітники територіального управління Служби судової охорони Прикарпаття починають використовувати на службі портативні бодікамери. 

Нагрудний відеореєстратор – це автономний мобільний пристрій, призначений для ведення відео і аудіо запису, захищений від дії вологи, пилу і механічних пошкоджень. Завдяки своєму дизайну, він призначений для використання співробітниками охорони правопорядку та аварійних служб. Нагрудна камера може записувати відео, аудіо, фотозображення подій для якісного збору та фіксації доказів.

Застосування співробітниками Служби відеореєстраторів здійснюватиметься з метою фіксації дій під час виконання функцій щодо:

  • підтримання громадського порядку в суді;
  • припинення проявів неповаги до суду;
  • охорона приміщень суду, органів та установ системи правосуддя;
  • забезпечення у суді безпеки учасників судового процесу.

Співробітник вмикає режим відеозапису реєстратора у разі можливого ускладнення обстановки, виникнення конфліктної ситуації на місці несення служби та вчинення особою дій, що мають ознаки правопорушення. Забороняється застосовувати камеру під час розгляду справи у закритому судовому засіданні, крім випадків фіксації дій з припинення проявів неповаги до суду або інших правопорушень.

Використання бодікамер під час несення служби в судах попередньо узгоджено з Уповноваженим Верховної Ради України з прав людини Людмилою Денісовою та окремо головами судів, які знаходяться під охороною територіального управління Служби судової охорони у Івано-Франківській області.