ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

Президент України посмертно нагородив орденом прокурора-захисника Любомира Хамця

Президент Володимир Зеленський посмертно нагородив орденом «За мужність» III ступеня військовослужбовця, прокурора Івано-Франківської обласної прокуратури Любомира Хамця.


Захисника України відзначено державною нагородою за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі.


Відповідний Указ 20 січня оприлюднено на сайті Президента України.


 Любомир Хамець народився 23 серпня 1977 року у місті Городенка. Він присвятив 21 рік роботі в органах прокуратури. У колективі його поважали за високий професіоналізм та відданість справі.


З початку збройної агресії прокурор став на захист України. З перших днів військової служби він воював на нульовій лінії фронту. Кілька разів був поранений та після оперативних втручань повертався на поле бою.


Під час виконання бойового завдання в місті Авдіївка Донецької області Любомир Хамець отримав важкі порання, від яких помер 15 грудня 2022 року.


 У загиблого залишилися батьки, двоє синів і дружина. Розділяємо з ними невимовний біль та вшановуємо пам'ять захисника України.


Вічна слава Героям!


Івано-Франківська обласна прокуратура