ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

Мешканка Коломийщини відзначила 100-річний ювілей. ФОТО

15 лютого свій 100-літній ювілей відзначила жителька Коршівської громади Яківчук Софія Петрівна. Про це повідомили на сторінці громади у фейсбуці.
"Кожен такий ювілей є гордістю нашої громади, у кожного з них своя історія, свої секрети довголіття. Таку подію можна назвати найграндіознішою в житті не тільки ювілярки, але і всієї громади. Ці люди є очевидцями багатьох історичних подій минулого століття, носіями наших традицій, глибокої життєвої мудрості.
100 років - це низка історичних подій, 100 років - це довгий і тернистий життєвий шлях із злетами та падіннями, 100 років - це море сліз радості та горя, 100 років - це мільйони хвилин розчарувань і віри у краще майбутнє, 100 років – це ціла епоха!
Софія Петрівна народилась 15.02.1923 року в селі Жукотин. Вона виховала дві доньки, четверо внуків, п’ятеро правнуків та двоє праправнуків.
Пані Софія сильна духом людина, сповнена оптимізму та щирості. Вона вміє радіти життю, а невдачі сприймає лише як випробування долі, які потрібно пройти з гідністю.
Нехай час буде текти для вас не квапливо, щоб здоров’я вас не підводило, життєлюбності та оптимізму ніколи не бракувало, а близькі люди радували вас своєю турботою та увагою", - йдеться у дописі.