Сьогодні, 29 липня, Коломийщина прощалася з Героєм України, лицарем Ордена Богдана Хмельницького II та III ступеня - Олександром Кукурбою.
З найвищими почестями, що гідні одного з найкращих і найрезультативніших льотчиків ЗСУ, прощала його вся Україна.
"Не маємо права втратити пам’ять про нашого Героя; зобов’язані закарбувати його ім’я та подвиг у своїх серцях, щоб згадка про його боротьбу вела нас до перемоги у війні з московитами", - йдеться у дописі на сторінці Нижньовербізької сільської ради.
Пілот штурмової авіації Повітряних Сил Олександр Кукурба здійснив десятки бойових вильотів, знищив багато орків, броньованої техніки та інших цілей російських окупаційних військ, за що й нагороджений орденом «Золота Зірка», повідомили на сторінці Командування Повітряних Сил ЗСУ
Льотчики не вмирають, вони йдуть у вічний політ...
![](../../../../images/general/2022/07/29/20220729162924-4746.jpg)
![](../../../../images/general/2022/07/29/20220729162414-6794.jpg)
![](../../../../images/general/2022/07/29/20220729162346-7466.jpg)
![](../../../../images/general/2022/07/29/20220729162321-7168.jpg)
![](../../../../images/general/2022/07/29/20220729162257-6241.jpg)
![](../../../../images/general/2022/07/29/20220729162238-9757.jpg)
![](../../../../images/general/2022/07/29/20220729163223-1074.jpg)
![](../../../../images/general/2022/07/29/20220729162056-6598.jpg)
![](../../../../images/general/2022/07/29/20220729162033-3072.jpg)
![](../../../../images/general/2022/07/29/20220729163252-1290.jpg)
![](../../../../images/general/2022/07/29/20220729161954-6249.jpg)
![](../../../../images/general/2022/07/29/20220729163323-2670.jpg)
![](../../../../images/general/2022/07/29/20220729163356-2414.jpg)
![](../../../../images/general/2022/07/29/20220729161832-5570.jpg)
![](../../../../images/general/2022/07/29/20220729163551-1377.jpg)
![](../../../../images/general/2022/07/29/20220729161736-5860.jpg)
![](../../../../images/general/2022/07/29/20220729161703-4708.jpg)
![](../../../../images/general/2022/07/29/20220729161643-5942.jpg)
![](../../../../images/general/2022/07/29/20220729161620-2685.jpg)
![](../../../../images/general/2022/07/29/20220729163634-5667.jpg)
![](../../../../images/general/2022/07/29/20220729161518-8927.jpg)
![](../../../../images/general/2022/07/29/20220729161455-4972.jpg)
![](../../../../images/general/2022/07/29/20220729161425-8856.jpg)
![](../../../../images/general/2022/07/29/20220729163719-4041.jpg)
![](../../../../images/general/2022/07/29/20220729161403-7217.jpg)
![](../../../../images/general/2022/07/29/20220729161322-7366.jpg)
![](../../../../images/general/2022/07/29/20220729163921-6729.jpg)
![](../../../../images/general/2022/07/29/20220729163945-1114.jpg)
Фото Вікторії Ровенчук