Сьогодні Коломия попрощалася з депутатом міської ради, очільником управління освіти Любомиром Бордуном. Віддати останню шану полеглому захисникові прийшли тисячі коломиян.
Як повідомив міський голова Богдан Станіславський, Рада національної безпеки і оборони України відзначила Любомира Бордуна нагрудним знаком "Захисник України".
"Він заслужив його своєю сумлінною службою, силою та міццю. Нагородити Любомира вирішили ще 9 вересня. Але, на жаль, особисто відзнаку він так і не отримав – війна забрала життя. Заступник Голови Державної служби якості освіти України Іван Юрійчук під час похорону передав нагрудний знак його сім'ї.
Ми знаємо, яким був Любомир у цивільному житті – активним, розумним, сміливим, рішучим. Він допомагав та вчив, підтримував та ніколи не боявся бути першим. У військовому житті Любомир був таким же.
Вся Коломийська громада пишається мужнім захисником, який віддав за Україну найцінніше – своє життя. Вічна слава та вічна шана!" - йдеться у дописі.
![](../../../../images/general/2022/09/28/20220928162935-7105.jpg)
![](../../../../images/general/2022/09/28/20220928162917-8652.jpg)
![](../../../../images/general/2022/09/28/20220928162901-4559.jpg)
![](../../../../images/general/2022/09/28/20220928162840-8712.jpg)
Відео: Svitlana Goldyschuk