Про візит голови ОВА Світлани Онищук до Коломийської громади розповів міський голова Богдан Станіславський:
"Сьогодні (20 грудня - ред.) до Коломиї завітали голова Івано-Франківської військової адміністрації Світлана Онищук та заступниця голови ОВА Людмила Сірко. Вони побували у двох коломийських медичних закладах: військовому госпіталі та центральній районній лікарні. Мали важливу місію – до Різдва передали нашим захисникам, які зараз перебувають на лікуванні, подарунки.
Самі лікарні також отримали дуже потрібні презенти. Госпіталь – холодильник для зберігання ліків та один апарат штучної вентиляції легень, а наша ЦРЛ – другий ШВЛ-апарат.
Також в ЦРЛ оглянули оновлене реабілітаційне відділення. Там справді постарались зробити все якнайкраще, щоб поранені воїни та всі коломияни могли проходити реабілітацію в максимальному комфорті. І чекати залишилось небагато, зовсім скоро відділення офіційно запрацює!"
![](https://scontent-fra3-2.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/412629242_932096398920074_6649869955246103485_n.jpg?stp=cp6_dst-jpg_p180x540&_nc_cat=111&ccb=1-7&_nc_sid=dd5e9f&_nc_ohc=JVpTg1GdI5MAX8UG3JF&_nc_ht=scontent-fra3-2.xx&oh=00_AfAKtj37b9QKqCWLxjbHyj8RqUXj4Eg_v8I9WvPq0v91XQ&oe=65881B93)