ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

Депутати зняли з порядку денного сесії питання щодо Коломийського летовища

Як повідомляли, сьогодні відбулася 11 сесія Коломийської міської ради.


На початку засідання з порядку денного було знято кілька питань, зокрема питання №50 «Про надання в оренду земельної ділянки на вулиці Аеропортна».


«Ви знаєте, що нема спільної думки в депутатів щодо цього питання, - звернувся до присутніх Богдан Станіславський. - Скажу свою позицію. Ми знаємо, що Ігор Табанюк багато доклався, як керівник громадської організації, до розвитку малої авіації в Коломиї. Я як житель Коломиї і міський голова - за те, щоб мала авіація розвивалась. Як я бачу розвиток цих питань. Щоб ви розуміли, є злітна смуга, яка вже надана в оренду на 50 років  цій громадській організації - приблизно 2 гектари. Питання №50 – про надання 78 сотих для обслуговування летовища. Моя позиція – надати громадській організації цих 78 сотих, зробити інвентаризацію, що було прийнято на  комісії, всіх інших земель, створити комунальне підприємство, передати ці землі, які ми інвентаризуємо,   комунальному підприємству. Може як варіант надати громадській організації. Основна ціль – щоб летовище існувало. Тому є пропозиція це питання зняти з порядку денного і винести його на наступну сесію».


Далі слово взяв секретар міської ради Андрій Куничак: «Повністю вас підтримую, що питання треба зняти  на доопрацювання. Ігор Табанюк цими днями зустрічався з усіма депутатськими фракціями. Депутати також за те, щоб у Коломиї існувало і розвивалося летовище. І Ігор Табанюк має брати у цьому участь. Він сам розуміє, що краще зняти це питання і напрацювати модель цього летовища».


За зняття питання №50 з порядку денного проголосувало 24 депутати, утримались 6, не голосували 5.


Опісля голова земельної комісії озвучив пропозицію додати до порядку денного питання про дозвіл міській раді зробити інвентаризацію земель навколо летовища, що було прийнято на комісії.


Частина депутатів зазначила, що нема проекту рішення комісії. Тому питання не може бути внесено до порядку денного.


На що Богдан Станіславський відповів: «Міська громада є власником земель і ми чітко не знаємо, скільки тих земель є. Тому згідно з регламентом на сесію виносяться питання, які пройшли комісію. Комісія засідала. Тому є пропозиція включити дане питання як додаткове».


Голова земельної комісії Євген Заграновський додав: «Комісія відбулась, кворум був. Питання стоїть, щоб бути летовищу як такому і щоб зробити інвентаризацію земель. Зараз питання не стоїть про надання преференцій одній зацікавленій особі чи іншій. На мою думку, тут декілька депутатів зацікавлені, щоб летовища як такого не було. Летовище повинно бути в Коломиї».


Після того, як депутатам роздали проект рішення комісії, Богдан Станіславський поставив на голосування включити в порядок денний додаткове питання про надання Коломийській міській раді дозволу на виготовлення технічної документації і землеустрою щодо інвентаризації земель. За це рішення проголосувало 30 депутатів, не голосували 5.


Ми й надалі стежитимемо, як розвиватимуться події навколо Коломийського летовища.


До теми: "Це крик душі": Ігор Табанюк про загрозу ліквідації коломийського летовища. ВІДЕОЗВЕРНЕННЯ


Дуже українська історія: відома волонтерка і військова діячка стала на захист Ігоря Табанюка і коломийського летовищаПідписуйтесь на нас у FacebookТelegram та Instagram, щоб отримувати перевірені й оперативні новини.