ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

Арсеній Яценюк про "Народний фронт": Наша команда неодноразово доводила, що вміє вигравати

«Зараз немає активної політичної стадії з точки зору виборів. Але партія є, і партія буде розвиватися», - сказав лідер партії «Народний фронт» Арсеній Яценюк у «Суботньому інтерв’ю» на Радіо Свобода.


Відповідаючи на запитання ведучої, лідер НФ зазначив, що ведеться робота з відновлення повноцінної партійної діяльності: «Людей збираємо, відновлюємо партійну діяльність. Партія – це ж живий організм», повідомляє пресслужба Народного фронту.


«Зараз сказати, що, ви знаєте, у нас зараз партія на ходу, у нас зараз 20% рейтингу, ми готові до виборів. Ні, ми сьогодні неготові. Але завтра ми будемо готові до виборів», - сказав він.


Арсеній Яценюк нагадав, що його політична команда неодноразово доводила, що вміє вигравати.


«У 2010 році на президентських виборах я прийшов четвертим. У 2010-му були місцеві вибори, ми вже прийшли третіми. У 2012-му ми прийшли другими, але першою опозиційною партією - тоді коли ми об’єдналися з «Батьківщиною». У 2014-му ми прийшли перші. Тобто, є політична історія. Ця історія поступово доказувала, що коли ми беремося за роботу, ми вміємо її робити. Без програшів не буває виграшів», - зазначив політик.


Арсеній Яценюк нагадав, що був прем’єр-міністром, коли країна була у війні. «Це взагалі історичний шанс, одиниці в світі мали можливість боротися за свою країну і допомагати країні в найтяжчий для неї час. Як буде розвиватися далі історія, в тому числі й моя політична, залежить від дуже багатьох факторів. Ніхто не знає, як буде».


«Чи залишилося в мене бажання завершити те, що я розпочав? Чи залишилося в мене бажання розпочати нове? Звичайно. Якщо політична доля визначить, що це треба реалізовувати, і дасть ще одну можливість – звичайно, що я це буду робити. Тому що я знаю, як це робити, і я знаю, з ким це робити», - резюмував лідер НФ.


До теми: Арсеній Яценюк в річницю призначення прем’єром: Мав можливість боротися за країну. І країна вистояла. Залишаюся в політиці (відео)


 Підписуйтесь на нас у FacebookТelegram та Instagram, щоб отримувати перевірені й оперативні новини.