ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

Андрій Іванчук та БФ "Покуття" забезпечили медиків Городенківщини медичними засобами захисту. ФОТО

Народний депутат Андрій Іванчук разом із заснованим ним благодійним фондом «Покуття» розпочали акцію із забезпечення медиків Івано-Франківської області засобами захисту. Майже 30 медичних закладів Франківщини, серед яких - 12 опорних пунктів, куди госпіталізують хворих на COVID-19, отримають допомогу. Серед лікарень, які вже відвідала команда фонду, і Городенківська ЦРЛ.

Захисні костюми, респіраторні  маски KN 95, одноразові маски, два види рукавичок і щитки, передані фондом, розділять між поліклінікою, лікарнею та швидкою допомогою.

Медичний персонал каже, що ситуація з хворими в районі – стабільна. Однак, вони розглядають варіант другої хвилі пандемії:

- Перша хвиля була важкою, бо ми не були як слід захищеними, - розповідає головний лікар Олександра Косовець. - Розхід цих засобів великий, і ми не знаємо, що нас очікує.

Внаслідок COVID-19 Прикарпаття постраждало чи не найбільше в країні. Тому народний депутат України Андрій Іванчук ще на початку пандемії спрямував діяльність благодійного фонду «Покуття» на допомогу цілому краю, а не лише Коломийсько - Городенківському округу.

- Це - вже друга акція допомоги від Андрія Іванчука. Першу благодійний фонд «Покуття» ініціював у перші дні карантину – забезпечив лікарні округу респіраторними масками, а згодом – засобами для дезінфекції усю Івано-Франківщину, - згадує директор школи № 1 Іван Антошко.

Великий транш вже отримали десять медичних закладів Коломиї, Нижньовербізької та Матеївецької ОТГ, центральні районні лікарні у Рогатині, Галичі, Тлумачі, Городенці, Отинії та міська лікарня у Тисмениці. Також партію засобів захисту для медичних працівників передали  в обласний аптечний склад, звідки їх розподілять між обласним фтизіоцентром та інфекційною лікарнею.

За словами Олександри Косовець, ця допомога – необхідна, бо медичні працівники досі щодня стикаються з хворими на COVID-19:

- Лікарі продовжують бути на першій лінії боротьби з пандемією. Ми вдячні за розуміння та засоби захисту для наших лікарів, адже зараз це – саме, те, що найбільше потрібно.

Читайте також: Лікар-інтерн Коломийської ЦРЛ приміряє захисний костюм, наданий Андрієм Іванчуком та фондом "Покуття". ВІДЕО

Голова благодійного фонду «Покуття» Уляна Мандрусяк розповідає: "Це - одна з найбільших акцій для підтримки медиків. Андрій Іванчук один з перших почав опікуватися Івано-Франківською областю. Засоби захисту, які ми розвозимо, сертифіковані та дозволені для використання в медичних установах".

Надалі фонд привезе допомогу в Калуську, Снятинську, Верховинську, Богородчанську, Косівську, Надвірнянську, Рожнятівську, Долинську районні лікарні.

Допомога поступила від народного депутата України Андрія Іванчука.