«Найбільше бійцям смакували домашні вареники, яких не їли понад три місяці», – волонтер з Коломиї

Волонтери з Коломиї та Івано-Франківська Андрій Шевага, Олександр Нагайовський і Олександр Іваньков повернулися із зони АТО.

Повністю завантажений автобус з продуктами від коломиян волонтери успішно доставили у зону АТО. Усе необхідне для військових збирали протягом двох тижнів. За їхніми словами, допомогти бійцям відгукнулося набагато більше людей, аніж очікували.

Серед гостинців для військових – й паски до великодніх свят.

«Бійці з радісними обличчями переглядали малюнки та плакати, розглядали сувеніри і читали листівки. Сподіваюсь, ми надовго підняли їх бойовий дух, – написав на своїй сторінці у Facebook Андрій Шевага. – Рано нас розбудили слова «рота підйом» і вже в столовій на сніданку ми бачили плоди нашої роботи. На столі були патріотичні кекси, а в тарілках – домашні вареники. Хлопці з приємним здивуванням говорили, що домашніх вареників не їли більше як три місяці. В такі моменти розумієш, яку важливу роботу ми з вами зробили. Підтримали не армію з пузатими генералами в їхніх теплих офісах, а простих людей, які одягли форму, взяли в руки автомати і знаходяться попереду війни в важких умовах. Холод, болото, вітер, дощ, відчуття постійної небезпеки не ламає їхнього духу і вони в будь-який момент готові вступити в бій зі злом. Вони герої. Слава нашим героям!».