На Прикарпатті план весняного призову виконано на 50%

Сьогодні, 11 квітня, на засіданні обласної призовної комісії у військовому комісаріаті обговорили виконання плану весняної призовної кампанії.

Згідно плану, протягом квітня-травня 2018 року лави української армії мають поповнити 405 прикарпатців, інформує “Галка”.

За словами голови обласної призовної комісії Ігоря Пасічняка, наразі план уже виконаний приблизно на 50%.

“У минулі роки Івано-Франківська область виконувала завдання призовної кампанії у повному обсязі. Зараз ще складно говорити, які райони краще виконують план, а які гірше”, – каже Пасічняк.

На засіданні обласної призовної комісії були представники Рожнятівського, Городенківського, Рогатинського й Тисменицького комісаріатів, які доповіли про виконання плану у своїх районах.

Як виявилося під час засідання, ситуація з призовниками у Рожнятівському районі зараз досить складна. З 6 осіб, які мають вже завтра відправитися до лав ЗСУ, наразі призначено лише двох чоловіків.

Підполковник Олександр Жилак, голова Рожнятівського районного військового комісаріату пояснює: “Ми не маємо доступу до призовників, вони ховаються від комісаріатів. Часто родина і недобросовісні громади їх покривають. Наразі у районі в розшуку знаходяться 416 людей віком 20-27 років”.

Відомо, що завтра, 12 квітня відбудуться урочисті проводи юнаків для проходження військової підготовки у Старичі Львівської області, Десну та Київ.

Ігор Пасічняк нагадав, що призовники не будуть проходити службу у військових частинах, які виконують завдання в АТО.