На Прикарпатті рятувальники закликають батьків пильнувати своїх дітей під час відпочинку біля водойм

7 травня 2017 року в охоронних зонах відповідальності рятувально-водолазних станцій в містах Івано-Франківськ, Галич, Коломия особовим складом велося цілодобове чергування.

Рятувальниками Івано-Франківської, Галицької та Коломийської рятувально-водолазних станцій відпочиваючим в зоні дислокацій рятувальних підрозділів надавалась інформація щодо дотримання Правил охорони життя людей на водних об’єктах через ретрансляційний вузол та мегафони.

Черговою зміною Івано-Франківської рятувально-водолазної станції в Івано-Франківську на міському озері проведено профілактичну бесіду щодо дотримання Правил охорони життя людей на водних об’єктах з громадянкою, яка під час відпочинку втратила контроль за своєю малолітньою дитиною (вік 5 років). Проведено профілактичні бесіди щодо дотримання Правил риболовлі під час нересту з 3 громадянами, які рибалили в забороненому місці.

Черговою зміною Галицької рятувально-водолазної станції в Галичі на р. Дністер не допущено до відпочинку в небезпечному місці громадянку з малолітньою дитиною. З нею проведено профілактичну бесіду щодо дотримання Правил охорони життя людей на водних об’єктах. Не допущено до відпочинку 3 дітей (вік 9-11 років), які були без нагляду дорослих. З ними проведено профілактичну бесіду щодо дотримання Правил охорони життя людей на водних об’єктах та відправлено з території водойми додому.

Черговою зміною Коломийської рятувально-водолазної станції  Коломиї на міському озері порушень Правил охорони життя людей на водних об’єктах не зафіксовано.

7 травня 2017 року на міських озерах Івано-Франківська, Коломиї та на р. Дністер в Галичі особовим складом РВС області в зоні відповідальності не допущено порушень Правил охорони життя людей на водних об’єктах, які могли б призвести до травмуванню відпочиваючих.