На коломийському летовищі військові вчилися запобігати вогню

У рамках тактико-стройових занять особовий склад авіаційних комендатур Повітряного командування “Захід” відточив професійну майстерність.

На військових летовищах Львова, Луцька та Коломиї перевірили пожежне обслуговування при виконанні вправ із гасіння пожежі на складі паливно-мастильних матеріалів та при виникненні пожежі на літаку, повідомляє прес-служба Повітряного командування “Захід”, інформує “Дзеркало Коломиї” з посиланням на Галку.

“Основна задача особового складу пожежних підрозділів авіаційно-технічних частин врятувати людей та швидко та правильно обрати вирішальний напрямок найбільшої небезпеки, аби звести на мінімум можливі збитки. Ці дії вимагають добрих тактичних знань, чіткої взаємодії розрахунків, витривалості і швидкого виконання операцій. Жодна авіаційна пригода, пов’язана з пожежею, не повторює іншу. Кожний випадок виникає в різних умовах, має свої особливості і труднощі в проведенні рятувальних операцій і боротьбі з пожежею”, – розповів начальник служби пожежної безпеки Повітряного командування “Захід” майор Ростислав Лотиш.