На Франківщині працівників міськвиконкому відправляють на військові збори в Яворів

Після оперативної наради у міського голови Івано-Франківська Руслана Марцінківа військовий комісар обласного центру Ігор Сорокопуд зібрав усіх керівників управлінь та департаментів, щоб набрати військовозобов’язаних на збори в Яворів.

За словами Ігоря Сорокопуда, до виконання плану не вистачає ще 50 людей, тож їх вирішили набрати з працівників управлінь та департаментів, пише Фіртка.

Як пояснив Сорокопуд, зараз відбувається не призов, а військові збори з військовозобов’язаними – це солдати, сержанти і прапорщики.

“Нам необхідно виконати план. Сьогодні-завтра треба відправити на збори в Яворів. Зі збереженням зарплати, крім тото, підприємствам кошти повертаються державою. На ці збори залучають усіх, навіть тих, хто були непридатні для строкової  служби, окрім осіб з інвалідністю та віком до 55 років”, – наголосив Сорокопуд.

Заступник міського голови Івано-Франківська Олексій Кайда зазначив, що потрібно відправити 2 – 3 людини від кожного управління та департаменту на місяць.

В мене таке враження, що всі забули, що зараз війна. І як треба на збори, то всі кажуть, що виробництво зупиняється, але ж коли відпускають у відпустки людей на 2 місяці – все працює. Тому місяць на зборах – це не так багато”, – висловив свою думку Кайда.

Крім того, ще під час оперативної наради міський голова Руслан Марцінків сказав, щоб керівники нікого “не відмазували” від зборів.

“Дав доручення всім керівникам ні в якому разі “не відмазувати” своїх працівників. Кожен повинен пройти такі навчання, адже ворог не спить і війна далеко ще не закінчилась. Тривалість зборів невелика. Всі радо йдуть у відпустки на місяці, то чому б не пройти військову підготовку, яка послужить для нашої держави”,сказав Марцінків. 

Читайте також: Сьогодні у Коломиї засідатиме виконком. ПОРЯДОК ДЕННИЙ