Молодь Прикарпаття взяла участь в Екогеофорумі-2018

“Екогеофорум-2018: сучасна молодь за чисте довкілля”. Під такою назвою на базі Івано-Франківського технічного університету нафти і газу відбулася днями науково-практична конференція для старшокласників загальноосвітніх навчальних закладів, студентів профтехучилищ та коледжів, які цікавляться науковими дослідженнями у сфері збереження навколишнього середовища.

Про це інформує прес-служба ІФНТУНГ.

Захід було організовано керівництвом Інженерно-екологічного факультету ІФНТУНГ за підтримки Департаменту освіти, науки та молодіжної політики Івано-Франківської ОДА, Управління екології та природних ресурсів Івано-Франківської ОДА та Івано-Франківського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.

Конференція відбувалася за кількома напрямами: “Екологія та охорона навколишнього середовища”, “Енергоефективність та ресурсозбереження”, “Фізика та Астрономія”, “Хімія”, “Географія, ландшафтознавство та гідрологія” та “Безпека життєдіяльності”. Відповідно учасники заходу розділились на шість секцій, у яких захищали свої наукові роботи.

Виступаючи з вітальним словом на пленарному засіданні конференції, ректор ІФНТУНГ Євстахій Крижанівський відзначив то велике значення для наших нащадків, що його має раціональне природокористування та подолання екологічних проблем сьогодні.

“Людина має змогу користуватись усіма земними ресурсами, але вона, натомість, своєю діяльністю завдає велику шкоду нашій планеті. Ми хочемо залишити нашим внукам Землю такою, якої її бачимо зараз, а не довести до жахливого стану. Тому я радий вітати тут молоде покоління, якому не байдуже майбутнє планети!” – зауважив науковець.

Втім, конференція – це не лише обмін досвідом та знаннями, а й конкурс наукових робіт, конкурентна боротьба зі своїми переможцями. За результатами захисту наукових робіт перемогу здобули учасники Олег Кучірка, Віктор Федунь, Олександр Ковальчук, Наталія Волощук, Анастасія Дмитрів та Ксенія Сутиська. Усіх їх було нагороджено цінними призами.