Мер Коломиї розвіяв міф про причетність Жупанського до будівництва басейну: “Не побудував собачої будки”

“Не думаю, що людина, яка в житті не побудувала собачої будки, може щось побудувати”, – Ігор Слюзар про відношення Любомира Жупанського до комплексу.

У прямому ефірі на каналі НТК Ігор Слюзар розповів, завдяки кому в Коломиї побудують водноспортивний комплекс H2O. Адже неодноразово у соцмережах заслуги у будівництві комплексу в Коломиї собі приписував Л. Жупанський. Ця інформація також поширювалася з фейкових акаунтів у спільнотах на Фейсбуці.

Мер розпочав з того, що у 2016 році з пропозиції вже екс-секретаря Любомира Жупанського  звернулися до народних депутатів від БПП щодо будівництва водноспортивного комплексу.

“Я написав відношення до депутатів від БПП. Відповідь прийшла, що вони направили запит на виділення коштів з держбюджету, це був листопад 2016 року. На жаль, в 2017 році у держбюджет його не внесли. Тоді я  звернувся до народного депутата Андрія Іванчука“,  – повідомив Ігор Слюзар.

У Верховній Раді депутати-вихідці з Прикарпаття обговорили і погодили, що Андрій Іванчук сам опікуватиметься цим басейном. А вони, в свою чергу, підтримають скрізь, де буде треба, наприклад, коли треба буде голосувати по бюджету.

“Першу нараду Андрій Іванчук організував у Верховній Раді, я їздив на ту нараду, – продовжив міський голова. – На ній був присутній віце-прем’єр Зубко, міністр молоді і спорту Жданов, пан Кудрявцев з Держбуду і тодішній заступник міністра фінансів. На нараді обговорили механізм фінансування у країні таких об’єктів. Тоді й  визначили, як з державного фонду регіонального розвитку виділити кошти. У 2017 з погодження депутатів, а також голови ОДА  було виділено перших 30 млн. з ДФРР на басейн”.

“Але приписувати собі будь-що в цій ситуації ніхто не може. Це спільна заслуга і відділів міської ради, і місцевих депутатів, які торік проголосували за залучення 2 млн 200 тис на цей об’єкт, цього року – за 15 млн”.

“А людина (Л. Жупанський, – ред.) крім того, що писати у соцмережі і фотографуватися на фоні будівництва, більше не доклала жодних зусиль”, – додав міський голова.

“Мені це завжди було неприємно, я його попереджав – не треба писати: побудуємо – згадаємо всіх, хто почав, хто ініціював…”

“На сьогоднішній день найбільша проблема знайти фінансування: 200 мільйонів – це величезні гроші. Не треба чужі заслуги собі приписувати”, – резюмував мер.

Читайте також: Ігор Слюзар назвав причини звільнення Любомира Жупанського: “Погрожував депутатам, які не виділили землю його брату”