Ігор Слюзар назвав причини звільнення Любомира Жупанського: “Погрожував депутатам, які не виділили землю його брату”

Міський голова Коломиї Ігор Слюзар назвав причини зняття з посади секретаря міськради Любомира Жупанського та чому депутати прийняли таке рішення.

Про це він розповів у прямому ефірі на телеканалі НТК, повідомляє Дзеркало медіа.

“Причина зміни секретаря банально проста, людина не витримала випробовування влади”, – каже Ігор Слюзар.

“На початку, коли формувалася команда, прийшли молоді люди без досвіду управління великих колективів, відповідно їм потрібно було вчитися працювати в колективі і управляти великими ресурсами. Доки йшла наука, проблем не було.

Проблема почалася з кінця минулого року. Любомир Степанович вирішив, що він вже досяг вершини знань і почав робити самостійні кроки. Крім того, сама неврівноваженість характеру приводила до постійних конфліктів, які висвітлювалися і в ЗМІ. Ми враховували, що це відсутність досвіду керування та досвіду спілкування з людьми, намагалися всією командою приводити його до норми, але ми переконалися, що це дарма робити. Результатом бачимо рішення останньої сесії”, – повідомив міський голова.

Ігор Слюзар розповів, що останньою краплею були погрози Жупанського депутатам, які відмовили у виділенні землі його брату.

“Ми прийняли рішення звільнити його і викликало це основне питання: в березні Коломийська міська рада відмовила у виділенні земельної ділянки (12 сот) на вул. Костомарова брату пана Любомира. Він у минулому скликанні, купивши нерухоме майно, безкоштовно приватизував майже 30 сот землі біля тієї хати і вирішив скористатися пільгами учасників АТО та приватизувати безкоштовно ще 12 сот землі, на що ми сказали йому йти на аукціон і купляти землю, після того почалися погрози депутата.

Всі, хто проголосував проти цього питання отримали погрози, частина є записів і ми з головами фракцій були перед вибором – починати кримінальне провадження по перешкоджанню діяльності депутатів або ми вирішуємо питання організаційно – відлучаємо людину від важелів впливу і відповідне рішення ми прийняли. Уявіть, що з 9 фракцій 8 фракцій представників голосували за зняття”, – наголосив Слюзар.

Читайте також: Стрімкий зліт і очікуване падіння Любомира Жупанського. Що передувало зняттю з посади