Мер Коломиї розповів, коли у місті розпочнуть капітальний ремонт доріг

У кінці серпня – на початку вересня розпочинають капітальний ремонт доріг в Коломиї. Зокрема в серпні розпочнуть ремонтувати тротуари на вулиці Січових Стрільців, а також планують закінчити роботи в мікрорайоні Богуна, які розпочали ще минулого року, та вул. Моцарта.

Про це заявив міський голова Коломиї Ігор Слюзар 2 серпня на брифінгу, повідомляє Дзеркало медіа.

Крім цього, як він зазначив, розпочинають реконструкцію озера на вулиці Чехова. Тут зроблять доріжки, лавочки, освітлення. ​

Однією з найвагоміших причин, чому цього не робили раніше, стала зміна законодавства у сфері приватизації комунального майна. Завадила ремонтам також і дощова погода, пояснив Ігор Слюзар.​

У вересні зроблять заїзд до шкіл і дитячих садочків, коли надійдуть перші надходження від аукціонів з реалізації комунального майна.

Саме завдяки цим коштам роблять капітальні ремонти в місті протягом останніх восьми років, зазначив Ігор Слюзар.

​Зараз в Коломиї прокладають новий водопровід.  Всі центральні вулиці міста будуть зруйновані. На Театральній, Валовій, Чорновола та Шевченка зараз тривають роботи. Петлюри та Січових Стрільців – на черзі.

Відновлювати їх будуть наступного року. Якщо окремі дороги є можливість відремонтувати за свій рахунок, то на такі великі вулиці, як Довбуша, Петлюри, Січових Стрільців до вулиці Чехова поки шукають гроші.

Мер наголосив на тому, що вже є погодження, що на вулиці Шкрумеляка та Кобилянської з державного бюджету виділять кошти. Саме вони є найгіршими в місті.

Якщо б ці вулиці були в належному стані, транспортне сполучення у місті було б значним кращим. Мер каже, що на повне відновлення центральних доріг треба щонайменше 400 млн грн, останній раз їхній ремонт робили ще в 2000-му, зокрема, це вулиці Петлюри, Мазепи, Грушевського.

Крім цього, Ігор Слюзар зазначає, що вулиці Карпатську та Антоненка-Давидовича включать до ремонту доріг державного значення, бо вже проведений тендер і  Служба автомобільних доріг виділила 39 млн грн.

Але навіть з нещодавно відремонтованими дорогами вже є проблеми.

На вулиці Міцкевича асфальтне покриття вже просідає. Але ці роботи контролювала Івано-Франківська обласна державна адміністрація, тому Коломийська міська рада уже висунула до них претензії щодо неякісного ремонту.

Також говорили про проблему стічних вод у місті. Найгірше становище зараз на вулиці Йосипа Сліпого – там відсутня дощова каналізація.

Але мер запевнив, що чекають, поки припиниться дощова погода, щоб розпочати ремонтні роботи.

АВТОР: Ярина БАЛАБАНИК

ФОТО: Андрій КАНЯ