“Мама Прикарпаття” б’є на сполох: її сина можуть виключити з садочка. ВІДЕО

Прикарпатка Оксана Петранюк впевнена, що її сина хочуть виключити з дитячого садочка саме через її громадську позицію. Жінка належить до ГО ” Мами Прикарпаття”.

Раніше Дзеркало Коломиї повідомляло, що “Мами Прикарпаття” спільно з санепідемстанцією та прокуратурою перевірили шкільну їдальню.  Зустріч з кухарями та вчителями була не дуже теплою.

Після чого директори деяких шкіл закликали не допускати активісток “політично забарвленої громадської організації” у школи, “бо вони зриватимуть процес освіти та харчування”

Сьогодні мама трирічного Андрійка б’є на сполох – у травні сина виключать із садочка.

А все тому, впевнена жінка, що вона є членом громадської організації. Сутичка із завідуючою у неї розпочалася із “незручних запитань”, інформує ТРК “Карпати”, пише Курс.

“Поставила питання щодо бюджетних коштів, миючих засобів. Завідувач сказала, що списки сформовані і подані, наразі тендери ще не пройшли, тому ніяких миючих засобів ще не отримали. Доповнила, що вони справляться самі і ніяка допомога їм не потрібна. І сказала: не треба нам тут “Мам Прикарпаття”. На другий день, коли я привела дитину у садочок, мені повідомили, що у травні буде комісія, яку моя дитина може не пройти, і буде виключена з садочка”, – розповідає Оксана Петранюк.

30-й садок логопедичний, тобто потрапити у список вихованців можна лише за рекомендацією медичної комісії. Вона ж, за словами завідуючої, визначає, коли дитині покинути садочок.

Діти, у яких виправляються вади мовлення, переводяться у дошкільний заклад загального призначення. Про це у мене з мамою ніяких розмов не було. У кожній групі вчитель-логопед інформує маму про стан розвитку мовлення її дитини”, – говорить завідувач дитячого садка Галина Голуб’як

Очільник міського управління освіти Ігор Смаль ситуацію називає штучною.

“Якщо батьки отримали місце у садочку для дитини, ніхто, ніякі комісії не мають права позбавити дитини місця у садочку“, – каже Смаль.