Коломиянин, який займається велоспортом 17 років, долучився до прикарпатського велопробігу

Сьогодні, 9 вересня, на площі Івана Франка відбувся урочистий старт велопробігу. Маршрут велосипедистів буде пролягати через Богородчани, Надвірну, де їм організують обід. Далі колона рушить через Делятин на Коломию, де велосипедисти заночують.

img_0657

“Протягом всього маршруту до колони можуть долучатися місцеві велосипедисти, проїхати з ними стільки, скільки зможуть, щоб відчути причетність до цього руху”, – запевнив Святослав Бойко, пише ГК.

Коломиянин Петро Болехівський, один із учасників велопробігу, вже 10 рік поспіль бере участь у ньому. Чоловік вже 17 років займається велоспортом на аматорському рівні. “Для мене велосипед – це все. Я на ньому і їжджу, і займаюся велосипедами”, – запевнив велолюбитель.

Найбільшу дистанцію, яку Петро Болехівський подолав на велосипеді, був велопробіг Україна-Білорусь до Дня Перемоги, і становив 1550 км.

У суботу, 10 вересня, приблизно о 12 год 20 хв в Івано-Франківську велосипедисти фінішують. Всіх, хто подолає весь маршрут нагородять грамотами, значками та футболками.