Щодня на лікування коломиянина, який отруївся чадним газом, витрачають по 8 тисяч гривень. Потрібна допомога.ВІДЕО

Як вже повідомляло Дзеркало Коломиї, кілька тижнів тому уродженець Коломиї Дмитро Матвієнко отруївся чадним газом.

25-річний Дмитро разом із коханою орендував кімнату в селі неподалік Києва. Напередодні трагедії в будинку зламалася газова колонка. Надворі лютував мороз, тож власниця житла розтопила грубку. Вночі кімната, де спала молодь, заповнилася отруйним чадом. На непритомних закоханих вранці натрапили друзі, що мешкали поряд, повідомляє “Дзеркало Коломиї” з посиланням на сюжет НТН.

Наразі хлопець дихає самостійно, проте щодня проходить складну терапію. Крім того, кожні 48 годин Дмитра під’єднують до апарата гемодіалізу.

У нього діагноз основний – синдром поліорганної недостатності. Гостра ниркова, гостра дихальна недостатність. Гострий респіраторний дистрес-синдром. На фоні отруєння угарним газом та синдромом масивної гемотрансфузії. Позитивної динаміки ми, відверто, не бачимо. Він без фільтрації, без окремих процедур ультрафільтрації та гемодіалізу – жити на даний момент не може.” – каже Андрій Строкань, заступник головного лікаря клінічної лікарні Феофанія.

Попереду у Дмитра – складне й дороге лікування. Адже лікарі поки не можуть сказати, чи запрацюють у хлопця нирки. Потрібні гроші й на протез. Тому батьки звертаються до всіх небайдужих по допомогу. Їхній син понад усе хоче жити!

Картка Приват мами:
5168-7555-1781-7223
Світлана Матвієнко.
Тел: 096-520-25-02.