«Княгиня Покуття» півроку збирає речі військовим та мріє про проект «Модель по-українськи»

У Коломиї коронували «Княгиню Покуття-2015». Нею стала 18-річна Ольга Чоланюк. Дівчина розповіла, з дитинства мріяла стати медиком – піти стопами своєї матері. Зараз, одягнувши корону, зізнається, також хоче стати моделлю і дефілювати на світових подіумах.

Конкурс краси «Княгиня Покуття» у Коломиї проходив вже вдруге. Цей проект, за словами організаторки Марії Сенів, має на меті відкрити нові обличчя молодих красунь Покуття та показати, що сучасні дівчата не поступаються красою і мудрістю княгиням Київської Русі.

Цього тижня переможниця Ольга Чоланюк розповіла «Дзеркалу Коломиї», чому дівчата йдуть на конкурси краси, що робити тим, хто не переміг, та як вона допомагає українським військовим.

–    Вітаємо з перемогою. Перш за все, цікавить, з якою метою ти вирішила взяти участь у конкурсі краси?

–    Хотіла попробувати щось нове та незвідане. Минулого року я брала участь у конкурсі «Міс Коломия», де отримала титул «Міс глядацьких симпатій». Мені сподобався цей адреналін, який відчувала під час конкурсу, і звісно, бажання все-таки перемогти стимулювали мене спробувати свої сили знову.

–    Які моменти були найважчими у підготовці до конкурсу?

–    Чотири місяці тривала підготовка. Організатори конкурсу вимагали від учасниць суворої дисципліни. Двох дівчат навіть виключили з конкурсу за прогули. Найважчим були репетиції по шість годин. Але це того вартувало. Результат приємно вразив.

–    На питання журі «Що б ти придбала за кілька мільйонів доларів», ти відповіла, що купила б автомобіль, будинок, а решту – на благодійність. Для тебе щастя вимірюється у матеріальних цінностях?

–    Зовсім ні. Я вважаю, що про свою допомогу, пожертви не потрібно кричати на кожному кроці. До прикладу, я понад півроку сама збираю речі для бійців АТО. Ходжу по сусідах і прошу, щоб щось пожертвували на армію, з подругами ходимо по знайомих і просимо дати речі та кошти для бійців. Друг мого батька періодично їздить в зону АТО і передає гуманітарну допомогу на передову. При першій можливості я завжди долучаюся до благодійних акцій. Втім, про це всім та всюди розказувати не хочу. Вважаю, що такі речі потрібно робити від душі і не для реклами.

княгині2

–    Ти хочеш поєднувати роботу в медицині та в модельному бізнесі. Чому такий вибір?

–    Лікарем я мріяла стати з дитинства. Хочу наслідувати свою маму. Мені подобається її підхід до роботи, піклування про пацієнтів та любов до лікарської справи. Я сподіваюся, що теж зможу досягти успіхів у медицині. А модельна сфера стала моїм захопленням. Після цієї нагороди я зрозуміла, що хочу підкоряти нові вершини. Планую взяти участь у всеукраїнському конкурсі краси і, можливо, у телевізійному проекті «Модель по-українськи». А завойовувати глядачів та журі буду танцями. Це моя друга стихія. Відвідую школу танців з дитячих років, тож упевнена у своїх силах.

–    Наостанок, що б ти порадила тим дівчатам, які програли у конкурсі краси і, звісно, тим, хто хоче спробувати свої сили у таких конкурсах?

–    Не здаватися. Ніколи не опускайте рук і будьте наполегливими. Йдіть до своєї мети, не зупиняючись ні на мить. У вас обов’язково все вийде.