Додому Дзеркало краю «Княгиня Покуття» півроку збирає речі військовим та мріє про проект «Модель по-українськи»

«Княгиня Покуття» півроку збирає речі військовим та мріє про проект «Модель по-українськи»

0
Поділитися
«Княгиня Покуття»

У Коломиї коронували «Княгиню Покуття-2015». Нею стала 18-річна Ольга Чоланюк. Дівчина розповіла, з дитинства мріяла стати медиком – піти стопами своєї матері. Зараз, одягнувши корону, зізнається, також хоче стати моделлю і дефілювати на світових подіумах.

Конкурс краси «Княгиня Покуття» у Коломиї проходив вже вдруге. Цей проект, за словами організаторки Марії Сенів, має на меті відкрити нові обличчя молодих красунь Покуття та показати, що сучасні дівчата не поступаються красою і мудрістю княгиням Київської Русі.

Don Yapon

Цього тижня переможниця Ольга Чоланюк розповіла «Дзеркалу Коломиї», чому дівчата йдуть на конкурси краси, що робити тим, хто не переміг, та як вона допомагає українським військовим.

–    Вітаємо з перемогою. Перш за все, цікавить, з якою метою ти вирішила взяти участь у конкурсі краси?

–    Хотіла попробувати щось нове та незвідане. Минулого року я брала участь у конкурсі «Міс Коломия», де отримала титул «Міс глядацьких симпатій». Мені сподобався цей адреналін, який відчувала під час конкурсу, і звісно, бажання все-таки перемогти стимулювали мене спробувати свої сили знову.

–    Які моменти були найважчими у підготовці до конкурсу?

–    Чотири місяці тривала підготовка. Організатори конкурсу вимагали від учасниць суворої дисципліни. Двох дівчат навіть виключили з конкурсу за прогули. Найважчим були репетиції по шість годин. Але це того вартувало. Результат приємно вразив.

–    На питання журі «Що б ти придбала за кілька мільйонів доларів», ти відповіла, що купила б автомобіль, будинок, а решту – на благодійність. Для тебе щастя вимірюється у матеріальних цінностях?

–    Зовсім ні. Я вважаю, що про свою допомогу, пожертви не потрібно кричати на кожному кроці. До прикладу, я понад півроку сама збираю речі для бійців АТО. Ходжу по сусідах і прошу, щоб щось пожертвували на армію, з подругами ходимо по знайомих і просимо дати речі та кошти для бійців. Друг мого батька періодично їздить в зону АТО і передає гуманітарну допомогу на передову. При першій можливості я завжди долучаюся до благодійних акцій. Втім, про це всім та всюди розказувати не хочу. Вважаю, що такі речі потрібно робити від душі і не для реклами.

княгині2

–    Ти хочеш поєднувати роботу в медицині та в модельному бізнесі. Чому такий вибір?

–    Лікарем я мріяла стати з дитинства. Хочу наслідувати свою маму. Мені подобається її підхід до роботи, піклування про пацієнтів та любов до лікарської справи. Я сподіваюся, що теж зможу досягти успіхів у медицині. А модельна сфера стала моїм захопленням. Після цієї нагороди я зрозуміла, що хочу підкоряти нові вершини. Планую взяти участь у всеукраїнському конкурсі краси і, можливо, у телевізійному проекті «Модель по-українськи». А завойовувати глядачів та журі буду танцями. Це моя друга стихія. Відвідую школу танців з дитячих років, тож упевнена у своїх силах.

–    Наостанок, що б ти порадила тим дівчатам, які програли у конкурсі краси і, звісно, тим, хто хоче спробувати свої сили у таких конкурсах?

–    Не здаватися. Ніколи не опускайте рук і будьте наполегливими. Йдіть до своєї мети, не зупиняючись ні на мить. У вас обов’язково все вийде.