“Княгиня Покуття 2016” Вікторія Гальчук: Тепер кожну “п’ятницю, 13-те” сприйматиму з посмішкою. ФОТО

Як повідомляли, 13 травня у Коломиї обрали “Княгиню Покуття 2016”. Нею стала 17-річна студентка політехнічного коледжу Вікторія Гальчук. Дівчина представлятиме наше місто на всеукраїнському конкурсі “Княгиня України 2016”.

Красуня отримала головний приз – сертифікат на 5 тисяч гривень на придбання ювелірних виробів від Міжнародного благодійного фонду “Покуття”. Після оголошення результатів одразу на сцені Вікторії Гальчук освідчився коханий. Вона погодилася вийти за нього заміж.

“Княгиня Покуття” поспілкувалася з “Дзеркалом Коломиї” та розповіла про підготовку до конкурсу та враження від перемоги.

–          Вікторіє, вітаємо з перемогою. Для тебе «п’ятниця, 13-те» стала подвійно щасливим днем. Які враження після конкурсу? Що змінилося наступного дня після того, як стала «Княгинею Покуття»?

–          Щиро дякую! І справді, тепер кожну «п’ятницю, 13-те» сприйматиму з посмішкою. Враження після конкурсу найкращі, мене переповнювало почуття гордості за наданий мені титул «Княгиня Покуття 2016», про який я мріяла. Зранку прокинулася з відчуттям того, що це був лише сон, але корона, яка лежала на комоді, нагадала мені про приємні пережиті емоції перемоги.

–          Які зміни принесла тобі участь у цьому конкурсі? Що нового навчилася, готуючись до заходу?

–          Готуючись до конкурсу, я знайшла нових друзів та стала більш впевненою в собі. В нас були цікаві та насичені репетиції і зйомки. Ми стали однією командою, і я дуже щаслива, що взяла участь у цьому конкурсі.

EwqtNtQOXmM

–          Попереду у тебе участь у Національному конкурсі краси «Княгиня України». Над чим найбільше працюватимеш? Що прагнеш вдосконалити, аби привезти до Коломиї корону переможниці?

–          Для того, щоб привезти корону переможниці, необхідно ще багато попрацювати над собою, тому маю намір посилено займатися спортом, відновити заняття з дефіле, основ хореографії та акторської майстерності.

–          Часто дівчата не беруть участь у подібних заходах через те, що вони є доволі витратними: сукні для виходів, зачіски, макіяж… У скільки тобі обійшлася участь у конкурсі краси?

–          Мої витрати були мінімальними, оскільки наша організаторка Марія Сенів подбала про те, щоб на фотосесії та сам фінальний захід учасницям безкоштовно робили макіяж та зачіски партнери конкурсу. Ми витратили лише незначну суму на купівлю тканини для пошиття костюмів, які після заходу залишили собі. Також для одного з виходів сукні нам надавала дизайнер одягу.

–          Наостанок, поділися рецептами догляду за собою.

–          Особливих рецептів по догляду не маю, вони є загальноприйнятими – це заняття спортом, здорове харчування та гарний настрій.

GuYCFDGq4SE

eFp50MvGkhA

XRsMmWplwoo

Всі фото: Любомир Даркович