Кабмін виділив на газопровід Надвірна-Ланчин 1,5 млн грн

Згідно із розпорядженням Кабінету Міністрів України від 13 липня із Державного фонду регіонального розвитку виділено 1,5 млн грн на добудову другої черги підвідного газопроводу високого тиску Надвірна-Ланчин.

17 травня на шостій сесії Надвірнянської районної ради депутати вирішили виділити на реалізацію даного проекту співфінансування у сумі 500 тис грн, повідомляє “Дзеркало Коломиї“.

“У листопаді 2015 року райдержадміністрацією розроблено  та подано регіональній комісії з відбору інвестиційних програм і проектів, що можуть фінансуватися за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку, як один із першочергових проектів – добудову підвідного газопроводу високого тиску Надвірна-Ланчин”, – зазначає голова райдержадміністрації Олександр Кеніз.

У лютому на засіданні цієї комісії даний проект відібрано для фінансування за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку. Вже у цьому році його здадуть в експлуатацію і таким чином буде виконана важлива довгорічна соціальна програма, безпосередню зручність від якої у покращенні побуту відчують жителі Верхнього Майдану, Красної, Ланчина.

Довідково. Ще у 2006-2007 роках було споруджено першу чергу підвідного газопроводу. Пізніше за кошти самої ж громади було споруджено всі вуличні газопроводи. Наразі  ці населені пункти, загальна кількість жителів яких становить 16,3 тис. чоловік, технічно готові для підключення та споживання газу.

Новини Надвірної