Іноземець, якого підозрюють у вбивстві студентки з Болгарії, просить про закритий суд. ФОТО

Сьогодні, 14 червня, в Івано-Франківському міському суді обирають міру запобіжного заходу Єльдару Астанову, якого підозрюють у вбивстві студентки з Болгарії Дішлі Елі Зія, котра навчалася в Івано-Франківському медуніверситеті.

Раніше молодик до кримінальної відповідальності не притягався. І навчався разом із загиблою, передає кореспондент Фіртки.

Відводів до складу суду не було. Підозрюваному роз’яснили його права.

Сам Єльдар заявив, що йому неприємно, що його знімають. До слова у суді підозрюваний приховував обличчя, закриваючи футболкою і комірцем сорочки.

“Я не хочу щоб були присутні кореспонденти. Я не проти давати покази, але без преси”,- заявив підозрюваний Єльдар Астанов.

Його захисник заявила, що проти присутності у судовій залі преси. Захист клопоче про закритий судовий розгляд справи. Його захисниця мотивувала клопотання тим, що мова йтиме про особисте життя її клієнта.

Втім прокурор просить не задовільняти таке клопотання.

Суд у клопотанні відмовив, оскільки для його задоволення немає підстав.

Нагадаємо, тіло Дішлі Елі Зія було виявлено вчора, 12 червня, у ставку с. Світанок Рогатинського району у валізі.

Дівчина зникла 1 червня, до поліції повідомили 5 червня. За підозрою умисного вбивства у порядку ст.208 КПК затримано студента з Тукменістану, одногрупника потерпілої 1988 р.н.

Також, працівники поліції виявили закопаними у лісопосадці на Городенківщині, що за 50 км від обласного центру, особисті речі загиблої Дішлі Елі Зія: рюкзак, ланцюжок, телефони тощо.

Читайте також: Поліція оприлюднила відео з місця, де знайшли тіло студентки з Болгарії. ВІДЕО 18+