Гімнасти з Коломиї здобули дві золоті і дві срібні медалі на чемпіонаті області. ФОТО

В Івано-Франківську відбувся чемпіонат області зі спортивної гімнастики. Коломию представляли вихованці відділення гімнастики ДЮСШ №3, яких тренує тренер з 24-річним викладацьким стажем Юрій Фурик.

Коломийські гімнасти вибороли чотири медалі – дві золоті та дві срібні.

За програмою майстрів спорту серед дорослих перемогу над своїми суперниками отримав Андрій Солтис, друге місце посів Віталій Садовий.

А за програмою майстрів спорту серед юніорів чемпіоном області став Олександр Вівчарик. Срібним призером за програмою ІІІ дорослого розряду став Нікіта Беспалов.

Водночас прикро, що призерам області доводиться тренуватися у залі із застарілим обладнанням, адже деякий спортивний інвентар тут не оновлювався з 80-х років минулого століття.

Зокрема, стрибкового столу, за допомогою якого виконується опорний стрибок, включений до програми як чоловічих, так і жіночих турнірів за правилами Федерації гімнастики, в коломийському гімнастичному залі взагалі немає. Спортсмени вимушені тренувати такий стрибок безпосередньо перед змаганнями в чужих гімнастичних залах.

Нещодавно відділ молоді та спорту Коломийської міськради пообіцяв профінансувати придбання нового обладнання, тож гімнасти сподіваються на те, що обіцянку буде виконано.

Читайте також: Коломийські дзюдоїсти здобули призові місця на Всеукраїнському турнірі. ФОТО

Читайте також: Понад три місяці звільнені владою тренери продовжують займатися зі своїми вихованцями