Футзал: коломияни знову перемагають, а франківський "Ураган" зазнає несподіваної поразки

Команди Прикарпаття провели свої чергові матчі в рамках чемпіонату України з футзалу серед дитячо-юнацьких команд 2003-04 р.н. Коломийське "Прикарпаття" вдома з рахунком 3:2 перемогло однолітків з Червонограду, а ДЮСШ "Ураган" досить несподівано поступився в Рівному 1:2.

"Прикарпаття" (Коломия) - ДЮСШ Червоноград (Львівська обл.) - 3:2 (1:1)

Арбітри: Петришин І. (Снятин), Дутчак О. (Коломийськи р.-н)

Голи: Ернест Романчук, 7,16; Арсен Слободян,28 - Владислав Воронов, 10, 18; Попередження: Романчук - Воронов Склади команд: "Прикарпаття": Бойчук - Кметюк, Романчук, Слободян, Оробець - Басараб, Курліщук, Вишиванюк, Семчук - Харук, Федоришин, Попадюк, Сморжанюк - Хріновський, Дзьоба, Свищук. ДЮСШ Червоноград: Стрепка, Андрущак, Воронов, Глушик, Суховєєв, Боярчук, Ванько, Кіт, Пацула, Гальків Суперники добре вивчили манеру гри одне одного, адже встигли провести цього року вже два матчі. В Кубку України з рахунком 4:1 перемогу святкували коломияни, а ось в рамках матчу першого кола чемпіонату сильнішими виявилися хлопці з Червонограду - 7:5. Взагалі ця гра мала особливий статус, адже з семи учасників Західної конференції лише сьогоднішні суперники предстявляють районні центри, тоді як інші 5 команд - обласні. Цікаво, що в такій солідній компанії коломияни та червоноградці не пасуть задніх, а впевнено крокують турнірною таблицею, ділячи між собою друге-третє місце. Щодо самого матчу, то він розпочався досить спокійно. М'ячем більше володіли господарі, але щільний захист команди з Львівщини не давав прикарпатцям особливих шансів. Так тривало до середини першого тайму, коли Ернест Романчук наважився на удар з дальньої дистанції і чудовим пострілом в притирку зі штангою відкрив рахунок в матчі. Після цього коломияни мали ще декілька нагод відзначитися, але удари Кметюка і Слободяни оминали ціль, а постріли Оробця з та Басараба блокували оборонці суперника. Під кінець тайму перевагою вже заволоділи гості, які мали кілька чудових нагод відзначитися, але в одному епізоді блискуче зіграв голкіпер коломиян Андрій Бойчук, а іншого разу Владислав Воронов просто пробачив оборону господарів. Проте на 10 хвилині кращий гравець у складі Червонограду все-таки зумів пробити Бойчука, замкнувши довгу передачу в штрафний майданчик, яку господарі відверто проспали. Перший тайм так і завершився з рахунком 1:1. Друга половина матчу була значно цікавішою. Обидві команди почали грати у відкритий футзал. Було багато ударів, як в одні так і в інші ворота. Тут вагоме слово сказали воротарі, які раз за разом рятували свої ворота від вірних голів. В одному з таких епізодів Андрій Бойчук ціною травми голови виніс м'яч буквально з лінії воріт. Голкіперу коломиян довелося надавати допомогу, але вже за кілька хвилин він знову зміг повернутися на поле. ВІП-гравцем матчу у складі "Прикарпаття" став Романчук. Ернест спочатку знову забив ударом з далекої відстані, але за декілька хвилин привіз гол у власні ворота, дозволивши Воронову теж записати до свого активу дубль у матчі. Ще за мить учень ЗОШ № 4 м. Коломия отримав необов'язкову жовту картку, вирішивши провчити суперника, який грубо проти нього в центрі поля. Здавалося, що гра так і завершиться з нічийним результатом, але на останній хвилині поєдинку коломиянам вдалося чудово розіграти аут і Арсен Слободян ударом головою приніс своїй команді такі важливі три очки в боротьбі за путівку до Всеукраїнського фіналу чемпіонату. Після цього матчу у коломиян та червоноградців знову рівна кількість залікових пунктів, але команда з Львівщини випереджає "Прикарпаття" за додатковими показниками, проте має на дві гри більше. Натомість лідери чемпіонату гравці івано-франківського ДЮСШ "Ураган", після восьми перемог поспіль зазнали прикрої та доволі несподіваної поразки в Рівному від місцевої ДЮСШ-4 з рахунком 1:2. Цим самим підопічні Володимира Слободяна дали шанс команді з Рівного втрутитися у боротьбу за путівку до фіналу. Ще в одному матчі групи хмельницький "Спортлідер+" з рахунком 8:3 вдома переміг "Інтерфутзал" зі Львова. В своєму наступному поєдинку чемпіонату "ураганівці", які ще минулого туру забезечили собі місце у фіналі, вдома зійдуться в очній дуелі саме з "Прикарпаттям". Коломияни теж прагнуть пробитися до фінальної частини змагань, претендуючи на її прийом, що в майбутньому може дати значний поштовх до розвитку футзалу в місті над Прутом. Але лише очна зустріч з лідером та фаворитом турніру дасть відповідь на запитання на скільки амбіції команди з Коломиї відповідають її можливостям.