Двох українських бізнесменів, які зникли два тижні тому, застрелили у Росії

У Тамбовській області РФ було знайдено двох українських бізнесменів. Їх убили пострілом в голову.

Про це повідомив РІА «Новости» офіційний представник регіонального управління СК РФ, передає Forbes.

«Там зараз поки що експертизи всі призначаються ‒ ще результатів немає. Єдине, що можна сказати ‒ у них обох є вогнепальні поранення в області голови», ‒ сказав співрозмовник агентства, зазначивши, що слідство розглядає кілька версій того, що сталося, проте поки що не озвучує їх.

Як вказується, тіла двох загиблих заступників директора ТОВ «Будівельні технології», які зникли більше двох тижнів тому, було знайдено 26 травня в річці біля села Абакумовка Токарівського району Тамбовської області. Причину смерті 37-річного Віталія Губарєва і 44-річного Віталія Найденка слідство не озвучувало до перших даних експертизи.

За інформацією слідства, 14 травня Губарєв і Найденко в орендованій квартирі в робочому селищі Токарівка Тамбовської області разом з приятелем розпивали спиртні напої. Як повідомляв СК, близько 22.00 їх приятель ліг спати, а зранку не виявив ні Найденка, ні Губарєва, ні їхньої машини Тoyota Lаnd Cruiser Prado. Під мостом на території Знам’янського району було знайдено 16 травня реєстраційні знаки з автомобіля Губарєва, гумовий човен, подушку і ковдру зі слідами крові. Через два дні в районі села Дуплятово-Маслівка Знам’янського району виявили автомобіль Тoyota Lаnd Cruiser Prado.

За фактом зникнення заступників директора ТОВ «Будівельні технології» було порушено справу за статтею «вбивство двох осіб», санкція якої передбачає довічне позбавлення волі. За даними місцевих ЗМІ, обидва заступника директора приїхали в Тамбовську область по роботі 10 травня.