ДТП у Коломиї: порушникам не віддадуть автівку, поки не сплатять кошти за світлофор. ФОТО

Сьогодні у Коломиї біля Свято-Михайлівської церкви сталося ДТП. Водій автомобіля, перевищивши швидкість, не впорався з керування і врізався у світлофор.

”Водій на повній швидкості вїхав у стовп, газував на повну до самого стовпа без спроби тормозити… Я сам був трохи в шоці бо сталось за кілька метрів від мене я саме переходив пішохідний перехід від Фокстроту до Михайлівської Церкви… сам на 100% не бачив хто сидів за рулем, тому й не став стверджувати… але один з них був дууууже п’яний”, — повідомив свідок пригоди Олег Вахняк на Facebook-сторінці, пишуть Вікна.

Як вдалося дізнатися, в машині перебували двоє колишніх працівників Коломийської прокуратури, повідомив ”Вікнам” журналіст Євген Гапич.

Працівники швидкої прибули вчасно і надали медичну допомогу водієві, постраждалому у ДТП.

«Наслідки аварії ми усунули. Проте, в результаті ДТП світлофор пошкоджений. Для відновлення роботи світлофора тепер потрібні немалі фінанси. Тому, поки порушниками ДТП не будуть сплачені кошти на відновлення роботи світлофора, автомобіль, який працівники поліції забрали на штрафмайданчик, їм не віддадуть», — повідомив заступник голови міста Коломиї Богдан Федорук.

На місці пригоди встановлений сучасний світлофор, який має речову систему сповіщення переходу дороги для сліпих.