Бійцю Володимиру Лисенчуку, який загинув поблизу Слов’янська, відкрили пам’ятну дошку. ФОТО

У приміщенні Коломийського професійного ліцею сфери послуг відкрили пам’ятну дошку прапорщикові, співробітнику колишнього івано-франківського «Беркуту» Володимирові Лисенчуку. Саме тут навчався військовий та завершив ліцей з червоним дипломом. Пам’ятну дошку вирішили відкрити друзі та колеги загиблого. Про нього згадують, тільки як про справжнього чоловіка та світлу людину.

Дошка ЛисенчукуВолодимир Лисенчук загинув у травні минулого року внаслідок падіння гелікоптера поблизу гори Карачун. Гелікоптер був обстріляний з лісосмуги та підбитий; загинуло 12 осіб – 6 з Національної гвардії України, разом з двома членами екіпажу, та шестеро із спецпідрозділу МВС України.

До свого тридцятиріччя молодий чоловік не дожив 12 днів… Поховали бійця у рідному селі Лісний Хлібичин Коломийського району.

У загиблого залишилися дружина та двоє дітей – 6-річна дівчинка й 7-місячний хлопчик.

20 червня минулого року Володимира Лисенчука посмертно нагородили орденом «За мужність» I ступеня за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України.