БФ «Покуття» подарував комп’ютерну техніку для освітян та працівників соцзахисту. ФОТО

Благодійний фонд «Покуття», створений у Коломиї за ініціативи народного депутата України Андрія Іванчука, подарував управлінню освіти Коломийської міськради новий комп’ютер. Начальниця освіти Марія Грицан звернулася до фонду з проханням надати техніку, яка вкрай необхідна – вся бухгалтерія управління працює ще на старих комп’ютерах, а придбати нові у бюджеті не вистачає коштів.

«Ми вдячні БФ «Покуття» за те, що відгукнулися на наше прохання, каже Марія Грицан. – Нова техніка для управління вкрай необхідна».

Також доброчинці з БФ «Покуття» придбали принтер для управління праці і соціального захисту населення Коломийської міськради.

Гурак

–          Благодійний фонд, подарувавши принтер, досить полегшив нам роботу, каже начальниця управління соцзахисту Галина Гурак. – Зараз триває оформлення субсидій, принтерів для роздруку не вистачає… Цей подарунок – значне полегшення.

Нагадаємо, у Коломиї благодійний фонд «Покуття» розпочав працювати майже місяць тому. Насамперед у фонді опікуватимуться українськими військовими та жертвами бойових дій на Сході. Адже коли закінчиться війна зараз ніхто не знає, а допомога потрібна вже сьогодні. Тільки таким чином, переконані у фонді, ми зможемо подолати агресора, який хоче панувати на нашій землі.

У БФ «Покуття» не байдужі до проблем виборців Коломийсько-Городенківського округу. Тут допомагатимуть прикарпатцям, які перебувають у кризових ситуаціях. Фонд також допомагатиме дітям, інвалідам і хворим людям, які потребують соціальної допомоги.

Першим кроком БФ «Покуття» стала закупівля дитячих майданчиків, які розмістять поблизу церков. З таким прохання до доброчинців звернувся владика Коломийсько-Чернівецької єпархії УГКЦ Василій Івасюк.

Завдяки підтримці народного депутата Андрія Іванчука вже закуплені дитячі майданчики на суму 200 тисяч гривень. Два майданчики встановлять у Коломиї – біля Катедрального собору Преображення Господнього та поблизу церкви по вулиці Мазепи. Ще один дитячий майданчики буде встановлений біля церкви у селі Нижній Вербіж.