Авторський бутик “Irina Mak” – одне з улюблених місць коломийських панн

Вже понад п’ять років у Коломиї працює справжній дім весільної моди, це творча майстерня, у якій з розкішних тканин створюють весільні та вечірні сукні для модниць не тільки з Коломиї, а й Львова, Києва та з-за кордону.

Ірина Мак (Марцинюк) має неймовірний талант: замовлення виконає ідеально, сукня родом з ваших дитячих мрій буде скроєна і зшита під вашу фігуру. Це і є унікальність ручної роботи.

Молода, але досвідчена дизайнерка (15-річний стаж у швейній справі) радо зустріла нас на порозі своєї творчої майстерні, що на вул. Січових Стрільців, і розповіла, що має ще більше ідей та планів, в основному це все пов’язане з розвитком бренду Irina Mak, а точніше, це вихід на міжнародний рівень, пише “Дзеркало Коломиї”.

“Брали участь у різних регіональних показах, тепер плануємо вийти на міжнародний рівень, наразі готуюся до цієї події. Вже є певні домовленості, але деталі поки що розголошувати не будемо”, – каже Ірина.

Щодо суконь та їхньої вартості, то це питання часто звучить, тут конкретніше можна дізнатися лише після того, як дизайнер чітко сформує фасон сукні й стане відомо, якою буде тканина.

Часом метр мережива може коштувати і 200-300 доларів, а може бути використано 100 метрів італійської сітки для пишності й шлейфу. Тому це все залежить від бажання і можливостей клієнтів.

У чому великий плюс такого авторського бутика, то це в тому, що сукні Ірина відшиває лише в одному екземплярі, вони можуть бути у чомусь схожі, але ніколи однакові.

Тут створюють весільні, вечірні й дитячі суконки.

Читайте також: Квіткове ельдорадо на Валовій: як працює студія декору та флористики “Flora Decor”. ФОТО

Звертатися для оформлення вашого замовлення потрібно безпосередньо у бутик, причому заздалегідь, бо буває, що на роботу потрібно до двох місяців часу.

“Під час пошиття суконь ми з клієнтом завжди на постійному зв’язку, ми домовляємося про примірки, він може висловлювати свої побажання, може приходити дивитися, на якому етапі його замовлення, це дуже зручно. Практикувала пошиття і он-лайн, теж виходить відмінно. Звісно, є в моїй справі й труднощі, але то все лише на рівні бюрократії”, – розповідає Мак.

Наостанок жінка дає цінну пораду: “Любіть самих себе, не обділяйте увагою і, звісно, приходьте до нас – пошиємо вам щось неповторне і до душі”.

Олександра ЩЕРБАКОВА-ОЛІЙНИК

Читайте також: За духовними скарбами — до “Книжкової Хати”. ФОТО