ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

Нове місце у Коломиї. Подружжя відкрило кав'ярню з фірмовими круасанами на різний смак

У самому серці нашого міста, навпроти музею Писанки, біля торгового центру "Водолій" розмістилося нова затишна кав'ярня. Майже прямісінько перед ним розташована дитяча карусель, тому заклад важко розгледіти зі стометрівки. Проте, хто хоч раз спробував там фірмові круасани, запам'ятає туди дорогу назавжди, адже перед запахом цієї смачної випічки важко встояти.

Оксані 22 роки, Юрію – 27, вони молоде щасливе подружжя. Давно мріяли про власний бізнес - про власний заклад, де панує затишна атмосфера та гармонія. Мрія втілилась у реальність вкінці грудня 2017 року. Чомусь саме подорож в Італію надихнула молодих людей на відкриття кафе такого формату.

Меню закладу складається з різномантних круасанів - це і з солодкими начинками і з м’ясними, а також з сендвічів і напоїв на будь-який смак."Наша кава із фабрики кави. Ми до цього дуже ретельно поставилися. Це моносорт, 100% арабіка. Кожного місяця до нас приїжджає досвідчений бариста і навчає персонал, вдосконалює все. Щодо круасанів, то ми консультувалися, обрали технолога, який розробив нам рецепт. Ми самостійно їх випікаємо, стараємося, щоб були найсвіжіші. Кожного дня випікається по декілька партій", - розповідає Оксана.Подружжя розповідає, що найбільше популярний їхній заклад серед молоді, а також серед іноземних туристів, які зупиняються у найближчих готелях та обирають для сніданку саме Lecroissant.Кафе радує відвідувачів різними акціями. Діють картки постійного клієнта на сьомий безкоштовний напій і десятий безкоштовний круасан. А з 8:00 — 9:00 год. діє знижка - мінус 4 грн. на каву.

В меню Lecroissant є аж 13 видів круасанів: 8 м'ясних і 5 солодких. Найпопулярніший — французький, його начинка складається з курки, сиру, листя салату, помідора, грибів та фірмового соусу.“Інстаграмний” інтер'єр закладу створили дизайнери із Франківська, відштовхуючись від ідей Оксани. Дівчина за освітою медик, тому найважливішим у роботі закладу для неї є чистота та якість і свіжість продуктів.

Мотивували пару на відкриття власної справи родичі та товариш, які є досить успішними підприємцями. У задумах в Оксани та Юрія ще багато планів та новинок, якими вони вже незабаром потішать коломиян.

Спілкувалась Інна ЯКУБ'ЯК

Фото: Андрій КАНЯ