7500 метрів подолали учасники першого великого забігу у Коломиї. ФОТО

7 жовтня у Коломиї відбувся осінній забіг “Life is motion” з довжиною маршруту – 7500 м. Участь у змаганнях взяли 46 осіб. Призерів визначили окремо серед жінок та окремо серед чоловіків.

Абсолютним чемпіоном забігу став іванофранківець, майстер спорту України з легкої атлетики Андрій Лапко.

Хлопець подолав дистанцію всього за 26 хв 09 с.  Другим став коломиянин Дмитро Цьомко (30 хв  19 с.). Третє місце посів Андрій Бойко (30 хв 22 с.).

Кращою серед жінок стала Ольга Дуляба з результатом – 36 хв 31 с. “Срібло” здобула Світлана Хмуляк (38 хв 17 с.). І третє місце розділили між собою Анна Ванасаум і Анастасія Блащук.

Ініціатором проведення заходу стала активістка Молодіжної ради, студентка політехнічного коледжу Наталія Бабінська. Змагання відбулися за підтримки відділу молоді та спорту Коломийської міської ради, організації “VOVK creative group” та спільноти “Kolomyyacitegram”.

Переможець забігу Андрій Лапко розповів, що дізнався про захід із соціальної мережі facebook. Займається легкою атлетикою вже понад 10 років. Бере участь у всіх стартах в межах нашої області, а також їздить за її межі, в інші міста.

“Дуже дякую організаторам. Мене приємно вразило, що у Коломиї провели такий забіг. Адже, як правило, вони відбуваються тільки в обласних центрах. Також великий респект людям, які бігають і досягають успіхів у спорті”, – поділився враженнями Андрій.

Автор: Інна Якуб’як

Фото: Олег Вишиванюк