50% перевиконання митних платежів на Прикарпатті піде на дороги

Торік в Україні започаткували митний експеримент, який передбачав відрахування 50% від перевиконання митного збору на будівництво і реконструкцію доріг.

Цього року Івано-Франківська область долучилася до цього процесу.

У  лютому індикативи з митних надходжень в області становили 16 млн грн.

У березні доходи від митниці прогнозуються в обсязі 25 млн грн, з яких 12 млн грн. спрямують на розвиток дорожньої інфраструктури, повідомляє “Дзеркало Коломиї” з посиланням на прес-службу Івано-Франківської ОДА.

Про це йшлося під час наради під керівництвом першого заступника голови облдержадміністрації Марії Савки із керівниками Івано-Франківської митниці Державної фіскальної служби,  Держпроспоживслужби, Івано-Франківської торгово-промислової палати, головного управління Державної казначейської служби в області, директорами профільних департаментів ОДА та керівниками підприємств, які здійснюють зовнішньоекономічну діяльність.

Фото: прес-служба Івано-Франківської ОДА

“Упродовж останніх двох років у напрямку розбудови дорожньої інфраструктури наша область займала лідируючі позиції серед інших регіонів держави, – підкреслила Марія Савка. – Цьогоріч будівництво автошляхів надалі залишатиметься пріоритетом у роботі обласної влади. Тож варто стимулювати усіх підприємців Прикарпаття розмитнюватися на території області, створивши їм для цього комфортні та якісні умови розмитнення товарів. Тоді ж 50 відсотків відрахування від перевиконання митних зборів йтиме на будівництво та реконструкцію доріг”.

Під час наради також зазначалося, що наразі середня тривалість митної процедури складає 1 год. 46 хв.

Читайте також: Люки та мільйони гривень у Коломиї “закатала” в асфальт фірма з Чернівців