23-річна франківчанка отримала срібло на турнірі серед жінок

Лідії Гунько та Ольги Лящук  – дві стронгвумен, які вийшли до фіналу змагання жінок Arnold Amateur Strongwoman World Championship у надваговій категорії. На турнірі Лідія виборила срібло.

Володар титулу “Найсильніша людина України”, 21-річний киянин Олексій Новіков успішно виступив на турнірі серед стронгменів вагової категорії понад 105 кілограмів під час традиційного фестивалю Арнольда Шварценеггера, який щорічно відбувається в американському Коламбусі. А інша молода українка – 23-річна  Лідія Гунько з Івано-Франківська виборола «срібло» на такому ж турнірі серед жінок, пише Галицький Кореспондент. 

Чоловічий турнір, що носить назву “Arnold Amateur World Championship” є відбірним до елітної десятки найсильніших атлетів планети, котрі змагаються на цьому ж фестивалі, але в іншому турнірі – під назвою “Arnold Strongman Classic”.

Переможець цьогорічного відбірного змагання – поляк Матеуш Осташевський – наступного року буде змагатися у згаданій елітній десятці. 21-річний Новіков поступився Осташевському всього лиш одним балом у загальному заліку.

Як і Олексій Новіков, Лідія Гунько стала віце-чемпіонкою турніру. Для 23-річної “стронгвумен” з Івано-Франківська, котра вже здобувала медаль турніру “Найсильніша жінка планети” – це поки найвище досягнення у кар’єрі.

Задоволена і досвідчена  Ольга Лящук з Донецька, котра 2014 року  виборювала титул “Найсильнішої жінки планети”, а торік була тут бронзовою призеркою. Цього разу Ольга фінішувала четвертою, однак поступилася британській суперниці у запеклій боротьбі.