Вишиванки з Покуття та Парижу: 5 дизайнерів презентували свої колекції на етноподіумі “Колориту” у Коломиї. ФОТОРЕПОРТАЖ

Вчора у Коломиї пройшов фестиваль “Колорит”, на який до нашого міста приїхали прихильники вишивки з усієї України.

Родзинкою фестивалю став етноподіум, на якому 5 дизайнерів презентували вишите вбрання.

На площі біля музею писанкового розпису встановили подіум довжиною у 20 метрів, на якому дефілювали учасниці конкурсу краси “Княгиня Покуття”.

Свої колекції національного одягу презентували бренди “Твоя Вишиванка”, Юлія Курліщук, “Зірка Левицька”, Sasha Ruta і Vyshyvanka by Marusia.

Твоя Вишиванка – виробник українського етноодягу, чиї роботи захоплюють душу і тішать всіх своєю красою.

Інтенсивна енергетика та життєрадісність, яку дизайнери втілюють в своїх роботах, не дозволяє відвести погляду від яскравої та унікальної вишиванки.

Юлія Курліщукукраїнський дизайнер, яка проживає в Парижі та популяризує українську вишиванку по всьому світу. У Парижі біля Ейфелевої вежі відбувся благодійний показ Юлії “L’espoir pour l’avenir – Надія на майбутнє”.

Яскраві, живі, щирі та неймовірно красиві вишиванки від Юлії Курліщук – це те, без чого не зможе обійтися ваш гардероб.

Зірка Левицька – людина, яка створює неймовірної краси вишиті сукні та сорочки, дизайн яких переплітається з традиціями нашого народу та сучасним віянням в цій галузі. 

Sasha Ruta – це гра кольорів та поєднання автентичних орнаментів із сучасним смаком, популяризація серед молоді вишиванки.

Бренд підкреслює індивідуальність та красу власника вишиванки, намагається створити цілісність образу.

Vyshyvanka by Marusia – сучасний бренд, який показує вишиванку в новому світлі, а якщо бути точнішими, то в нових кольорах, узорах та формах.

Їхня унікальність – це безстрашність перед викликами! “Поєднати непоєднуване так, щоб з цього вийшло щось цікаве” – основний принцип молодого бренду, який вони втілюють в своїх роботах.

“Підготовка до етноподіуму тривала близько місяця. 14 моделей презентувати одяг всіх дизайнерів, тому нам, в першу чергу, потрібно було робити все швидко та злагоджено, щоб моделі встигали переодягати костюми”, – ділиться враженнями постановник дефіле на етноподіумі Марія Акуленко.

Показ проходив під живе акомпанування проекту гурту Ukraine Ethno Trio – Bandura Style, який забезпечив якісний та дивовижний музичний супровід Етноподіуму.

Також у писанковій можна було побачити та придбати найрізноманітніші автентичні та сучасні вишиванки.

Організатори фестивалю кажуть, що наступного року у Коломиї буде ще колоритніше.

 

Підписуйтеся на “Дзеркало медіа” у Telegram і читайте важливі та цікаві новини Коломиї та Прикарпаття.