ЧИТАЙ. ДИВИСЬ. СЛУХАЙ

logo

У Музеї писанкового розпису в Коломиї триває капітальний ремонт. ФОТО, ВІДЕО

У рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» в Коломийському районі реалізовується шість проєктів. Один з них -  проєкт «Капітальний ремонт будівлі Музею писанкового розпису в м.Коломиї»Замовником робіт у музеї є Управління капітального будівництва в Івано-Франківській області. Підрядник – ТзОВ "О.І. ГРУП". Кошторисна вартість робіт – близько 7 млн грн. З них 6 млн. грн. – кошти державного бюджету, ще 741 тисгрн. – із бюджету області.


 

За дорученням голови Івано-Франківської ОДА Андрія Бойчука, регулярно здійснюється контроль за виконанням робіт. Ремонтні роботи розпочали в середині березняЗа два з половиною місяці частково проведені будівельні зовнішні роботи та благоустрій території. Також проводяться внутрішні сантехнічні й елекромонтажні роботи, замінюють каналізаційні мережі. Проєкт передбачає створення умов для людей з обмеженими можливостями.


 

Оксана Ясінська, завідувачка Музею писанкового розпису, розповідає:

«За цей час вдалося практично повністю завершити ремонтні роботи в санвузах на першому поверсі. Триває ремонт вбиральні у підвальному приміщенні. Там же здійснено всі роботи, що передують фарбуванню стін. На другому поверсі демонтовано старе паркетне покриття. Там мають встановити керамічну плитку. Здійснено ізоляційні та штукатурні роботи цоколя. Перед музеєм  викладена бруківка та оновлено сходи. Також відновлено частину центральної каналізації. На черзі ремонт у кабінетах наукових співробітників».


 У зв’язку з проведенням ремонту експозицію музею коломияни та гості міста можуть оглянути з 4 червня до 11 липня у виставкових залах Національного музею народного мистецтва Гуцульщини та Покуття. 

Двері для відвідувачів музей «Писанка» відчинить наприкінці літа. Відкриття оновлених виставкових залів буде приурочене до 30-ї річниці Незалежності України. 

Проєкт «Велике будівництво» охоплює чимало інфраструктурних об’єктів по всій країні.

Детальніше - у відео:


 

 

 


 Підписуйтесь на нас у FacebookТelegram та Instagram, щоб отримувати перевірені й оперативні новини.