Вчинок лідера гурту “Океан Ельзи” вразив прикарпатську журналістку Оксану Кваснишин, яка бореться з раком

Журналістка з Івано-Франківська Оксана Кваснишин, яка зараз бореться з раком, була вражена, коли дізналася, що лідер гурту “Океан Ельзи” Святослав Вакарчук приєднався до акції “VIP-кава зі знаменитістю”.

Як відомо, в Оксани Кваснишин лікарі діагностували те ж захворювання, від якого померла її мати, — рак. Після операції вона перебуває на лікуванні в Австрії. Нещодавно їй зробили другу хіміотерапію.

Зараз вона перебуває в Австрії. Тож, коли дізналася, що Святослав Вакарчук бере участь в акції, щоб їй допомогти, була вражена, повідомив у соцмережі її чоловік Володимир Говера, інформують “Вікна”.

У дописі зокрема йдеться:

“Оксана вважає себе надто маленькою, аби привертати стільки уваги”. Мар’яша Лексі, дякуємо за небайдужість! Незважаючи на короткий підготовчий термін акції – захід відбувся. Хочемо подякувати тим, хто прийняв участь в акції, і тим, хто просто переказав кошти на мою картку”.

Повідомляється також, що за період з 26 до 30 травня надходжень було у розмірі 8055 грн. 

Втім, стало відомо, що коштів зібрано ще більше. Святослав Вакарчук також перерахував 25 тисяч гривень.

Нагадаємо, рак діагностували на виліковній стадії, тому 36-річна Оксана має хороші шанси на боротьбу з цією страшною недугою. Проте вона потребує термінової хіміотерапії і хірургічного втручання.

Картка Приватбанку для перерахування допомоги — 5168 7427 0030 5794 (чоловік Оксани Кваснишин — Говера Володимир Антонович).

Також можна переказати кошти через Western Union або MoneyGram – Volodymyr Govera (Ivano-Frankivsk). Кошти на лікування Оксани Кваснишин збирають і на спільнокошті.

Читайте також: “Запалили так, що джинси згоріли”, – Святослав Вакарчук назвав вчорашній концерт у Франківську історичним. ФОТО+ВІДЕО